Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért volt egy tanár csak...

Miért volt egy tanár csak velem ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Volt egy tanárom, szerencsére már nem tanit, de azóta is sokszor eszembe jut. Rajtam kivül mindenkivel kedves volt, néha talán túlságosan is (a lányokat pl. csomószor úgy szólitotta, hogy babám, cicám, elvileg csak poénból, de nekem akkor is fura volt...), viszont velem mindig nagyon lekezelően beszélt, meg akármit csináltam, mindenben csak a hibát kereste. Ha én kérdeztem tőle valamit, ordibálni kezdett velem, hogy már megint miattam kell megállni meg hogy sose értek semmit, de ha valaki más kérdezett valami hülyeséget, amit már rég illene tudni kb, akkor nekik normálisan elmagyarázta.

Talán az lehetett velem a baja, hogy nagyon félénk vagyok? Maga a tanár egyébként férfi és a 30-as évei elején jár, de egyébként nem úgy viselkedik szerintem...

Csomószor óra közben elkezdett személyes dolgokról beszélni, mondjuk arról, hogy pár napja elment bulizni és hogy leitta magát, stb. Meg volt, hogy más tanárokra, akik szintén a mi sulinkban tanitanak, olyanokat mondott, hogy az a s3ggfej, b/zi, ilyesmi. A többiek meg csak röhögtek ezen, de szerintem ez inkább parasztság. Legalább ne a diákokkal beszélje meg szerintem, ha valamelyik kollégájával baja van, mert lehet, valaki visszameséli neki (és itt nem is magamra célzok) és utána csak baj lenne belőle később...

Szóval szerintem nem igazán úgy viselkedett, mint amit egy tanártól elvárnék. És esetleg lehet, hogy ezt látta rajtam és azért volt velem is bunkó? Ti mit gondoltok erről?

17L


2015. okt. 31. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki.
2015. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
átláttál rajta,és ő ezt megérezte,és megutált érte:)
2015. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Arra nem gondoltál,hogy lehet hogy nem a kollégájáról beszélt csúnyán ,hanem például rólad:) ,csak a kollégájára hivatkozva mérgelődve rád célozva mondta a magáét.
2015. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. nov. 1. 15:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-essel értek egyet, te nem vettél részt a kis játékaiban, mert érettebb gondolkodású vagy a volt tanárodnál.
2015. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is remélem, hogy csak emiatt nem kedvelt, nem pedig azért, mert rondának talált vagy ilyesmi...
2015. nov. 1. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még olyanról nem hallottam hogy valakit azért utálnának mert ronda :D ilyen hulyeséget se hallottam még!

Szerintem a tanárod túl okosnak hiszi magát,te meg nem tettél neki szivességet

2015. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"viszont velem mindig nagyon lekezelően beszélt, meg akármit csi...állni meg hogy sose értek semmit, de ha valaki más kérdezett valami hülyeséget, amit már rég illene tudni kb, akkor nekik normálisan elmagyarázta. "


Vagy tényleg csak sokat hibáztál, és indokolatlanul sokat kellett foglalkoznia veled. Ne vedd magadra, de nálunk is az volt, hogy mindig azok utálták az adott tanárt, akik nem értettek az adott tantárgyhoz, és nem volt sikerélményük.

Emlékszem egyik kis csaj sírva is akadt, mert azt bizonygatta, hogy ő nem tudja, de a tanár szerint meg igen. Kis csaj meg se próbálta, de már sírt, és persze a tanár volt a köcsög, amiért hitt benne.


"Csomószor óra közben elkezdett személyes dolgokról beszélni, mondjuk arról, hogy pár napja elment bulizni és hogy leitta magát, stb. "


Ne meséljen hülyeségeket, egyébként meg semmi gond ezzel, sokan csinálják és nem megy az óra rovására.


"Legalább ne a diákokkal beszélje meg szerintem, ha valamelyik kollégájával baja van, mert lehet, valaki visszameséli neki (és itt nem is magamra célzok) és utána csak baj lenne belőle később... "


Az az ő egyéni problémája lesz, nem kell foglalkozni ezzel.


"Ti mit gondoltok erről? "


Azt gondolom, hogy szerintem te sem szívleled a tanárt, és ebből következik az, hogy valamilyen formában viszonozza ezt, ami természetes emberi reakció.

2015. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez attól függ honnan,és kitől kezdődött ez a viselkedési forma.

Ha tanártól akkor ne várja azt hogy a diák majd kedves lesz vele,mert ő maga volt ennek a kialakult szituációnak az okozója.

2015. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A többi alattomos viselkedéséről inkább ne beszéljünk..

más amikor az ember minek mutatja magát,és az megint más milyen is a való életben

2015. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!