Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok ti milyen jelekből...

Tanárok ti milyen jelekből jöttök rá, hogy tetszetek az egyik diákotoknak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 20:12
 1/5 anonim válasza:
92%
Egyértelmű a viselkedésük, de próbálom nem észrevenni, hogy ne keltsek bennük reményt.
2015. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Dettó.
2015. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ignatio válasza:
83%

Bizonyos életkor alatt inkább apa-/anyakomplexusnak tűnik, ilyenkor olyan gyermeki a rajongás.

Később már a fejlődő testi adottságait is latba próbálja vetni a nebuló, s a nézését meg a járását, ekkor már biztos vmiképp' elutasítónak kell lenni...

2015. nov. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom középiskoláról beszélünk, a 14-18 éves lánykák még elég tapasztalatlanok, úgyhogy nem nehéz észrevenni, hogy irulnak-pirulnak a nekik tetsző tanár közelében.

Szegény tanárok meg - ahogyan az első írja - próbálják nem észrevenni és nem kettesben maradni a delikvenssel, mert a munkájukkal játszanak.

2015. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fordított eset? Egyetemista vagyok és nem tudom nem észrevenni, ahogyan az egyik tanárom néz rám. Nem ilyen "meg akarlak dugni" flörtölősen végigmérő tipikus, jó faszi vagyok és tudom magamról tekintettel.

Hanem reménnyel teli szemekkel. Még irogat is, minden nap pár mondatot beszélünk október óta. Ő keresett meg, nem én írtam neki. Azt hiszem nős, láttam rajta gyűrűt.

Nem nagyon tudom, mit kellene tennem...

2015. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!