Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mit szóltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szóltok, ha egy lány elmondja, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Ha ő is tetszik nektek, akkor mit léptek? Nem gáz ezt megmondani a srácnak?
2015. okt. 23. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Eddig 4szer tettékk meg ezt velem, 3szor nem tetszett, így visszautasítottam, de először, mikor 11 voltam elkezdtünk "járni".


Legtöbbször így azt mondom ne, de kivételek mindig vannak. Ha szerined a srác örülne, mert amúgy félénk típus, akkkor hajrá-

2015. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz-e kifejezni amit érzel? Te mond, ember vagy???

Ha ő is tetszik nekem( és még nem mondtam neki a te eméletedből leszürve), közölném vele, majd beszélgetni kezdenék vele, megismerjem s ahogy lesz.

2015. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19F 2#
2015. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, hisz nincs leírva sehol, hogy mindig a pasinak kell kezdeményeznie.

Párszor engem is leszólítottak már, de én örültem neki, jól esett. :) Ha nekem is tetszik a lány, akkor úgymond átveszem az irányítást, és elhívom valahova. Ha nem annyira jön be, akkor megmondom neki az igazat, persze normális stílusban, nem bunkón.


29F

2015. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
én szívesen veszem...
2015. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Randira hívnám, melynek végén szenvedélyesen lesmárolnám :D
2015. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én olyankor jót érzek.
2015. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz elmondani, viszont sajnos személyesen ilyet soha az életben nem tapasztalhatok meg, mivel baromi ronda férfi vagyok, aki soha az életében nem fog bejönni egy lánynak sem.
2015. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó ne add fel a reményt:D

én most a napokban okoztam ezzel meglepetést egy mások által és saját maga által is csúnyának tartott srácnak, hogy bevallottam hogy tetszik nekem:) sosem gondolta volna hogy nekem pont az esetem

2015. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!