Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy gyerek a sulinkból...

Van egy gyerek a sulinkból aki ma megszökött otthonról. De már otthon van. És most mit tegyek mert én bennfektes vagyok az ügyben és mire vigyázzak hog ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok anyum rendőr...és én is segítettem megtalálni őt. Végül kiderült hogy a felnőtt testvéréhez ment valahova. Megígértem neki hogy nem szólok senkinek. De ő barátkozni akar velem. Elfogadjam a barátságát? Mit tehetek? Félek hogy anyuék tiltanák hogy beszéljek vele...mert én amúgy jól el tudok vele beszélgetni.

Szerintetek?

Kösz a válaszokat!

14/l


2015. nov. 7. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mért szökött meg?

Lány?

Neked van bajod vele? Látsz benne furát?

2015. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyilván azért szökött el, mert segítségre van szüksége, ha szeretnél barátkozni vele, akkor az neki segítség
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mért tiltanák? Bűnöző? Van olyan ember, akivel a szüleid megtiltanák, hogy szóbaállj?
2015. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most te ettől mitől vagy "bennfentes" (nem bennfektes)?

Gyerekek vagytok amúgy és csináltok néha hülyeséget, nem kell ennyit pörögni ezen. Ha akarsz, barátkozz vele.

2015. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!