Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátnőm" állandóan...

A "legjobb barátnőm" állandóan a volt barátom pártját fogja! Igaz barátnő?

Figyelt kérdés

Ők mostanában nagyon jóban vannak...

(ha valaki megbánt, akkor is a szemében én vagyok a hibás, és nem áll ki mellettem)



2015. márc. 26. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet van kis kavarás is a háttérben?
2015. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem attól lesz valaki igaz barát, hogy mindig neked ad igazat és azt szajkózza, amit te hallani szeretnél.
2015. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de nem csak akkor nem áll mellettem, ha én vagyok a hibás, hanem akkor sem amikor nekem van igazam...
2015. márc. 27. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Mármint szerinted van igazad. Egy kívülálló sokszor sokkal reálisabban látja a dolgokat.

Hidd el én is sokszor haragudtam a barátaimra ilyen miatt, aztán valahogy mindig kiderült, hogy ők látták jól a helyzetet.

2015. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Kifejtem neked, hogy mire gondoltam: végre túlvagyok a volt barátomon... bejön egy srác, akinek barátnője volt, de már ilyen se veled se nélküled kapcsolatban éltek... a srác felém kacsintgatott, de én egyértelműen megmondtam neki, h barátnője van, ezért nem szeretnék tőle semmit. Kidobta a barátnőjét. A csaj megtudta, h a volt pasijának bejöttem... ja szóval a csaj meg a barátnői állandóan bunkóznak velem, pletykákat terjesztenek rólam... és a barátnőm ezek után a csaj pártját fogja! De hát könyörgöm nem is ismeri!
2015. márc. 27. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért törölték a válaszom? Szerintem egyértelmű, hogy dugnak... bocsánat, lefeküdtek egymással.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen 15 évesen... biztos vagyok benne
2015. márc. 27. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is volt,hogy megkaptam,hogy nem vagyok igaz barátnő és a barátnőm párjának pártját fogtam. Veszekedtek és én voltam a hamis barát aki nem az ő pártját fogja.Mondtam,hogy én külső szemmel így meg úgy látom,ha neked ez nem is tetszik akkor is.


Egy igaz barátnő nem mindig azt fogja mondani amit hallani akarsz hanem lehet fájó dolgokat is. Kérdezz rá,hogy miért így gondolja stb stb

2015. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de légyszi olvasd el azt a kisregényt amit írtam (mert akkor talán rájössz, a te helyzeted és az én helyzetem nem hasonlít...)
2015. márc. 27. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:

jaa bocsi nem láttam,mert írni kezdtem és úgy hagytam a gépet,később küldtem.


Akkor valóban fura a helyzet :/


De ettől függetlenül kérdezz rá a barátnődnél,hogy miért az ő pártját fogja, nem ismeri.Meg inkább hisz neki/nekik mint neked.

Barátságokban az őszinte beszélgetés sokat szokott segíteni.

2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!