Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki csak...

Van egy barátnőm aki csak akkor keres ha ő a többi barátnőivel összeveszik . Olyankor állandóan keres stb. De én nem akarok vele találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy nem akarsz vele találkozni. Na, meg azt is, nem a barátnőd már.
2015. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl.kikérte a véleményemet a baratnőiröl de én mondtam hogy nem ismerem őket aztán ez rosszul esett neki.Nem sokkal kibékültek .
2015. júl. 27. 13:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg volt hogy taliztam vele akkor nem ismertem a barátnőmet és akkor is ott voltak a baratnői és összeveszett Velük én meg kérdeztem hogy mi volt a baj erre közölte a baratnöm hogy ne is beszéljünk a témáról .
2015. júl. 27. 13:58
 4/6 anonim válasza:

Ismered a mondást: ha ló nincs, jó a szamár is.


Ebben a történetben te vagy a szamár!


Ne hagyd, hogy kihasználjon az a lány. Ő nem a barátnőd, mert egy igazi barát ilyet nem csinál veled. Egy igazi barát ápolja veled a kapcsolatot és nem csak akkor ránt elő a fiókból, amikor nincs más kéznél.


Légy határozott és finoman szelíd szavakat használva mondd meg neki az igazi érzéseidet és a véleményedet vele kapcsolatban.


Ez egy baráti jótanács.

2015. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Feketetűz válasza:
Szerintem finoman mond meg neki az igazat és az okát is hogy miért nem vagy a barátja már .Ha el van kényeztetve akkor légy nagyon óvatos.
2015. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, elmondom az én történetemet, 10-be össze ismerkedtem két lány osztálytársammal és mondhatni legjobb barátok lettünk 3-an (avagy 2-en). A story lényege hogy 11be össze vontak minket egy 95%fiú osztályal és ott volt egy srác aki az osztálytársamim legjobb haverjai egyike volt, és a két lány kizárólag vele foglalkozott engem nagy ívbe hanyagolja és akkor voltam jó mikor a különböző órákon nem voltak ott ezek a fiúk, na egy darabig örültem aztán mikor kicsengettek rohant hozzájuk, és az nagyon rossz érzés volt,aztán a két csajszi össze veszett, és az egyik akibe később szerelmes is lettem(de nem lett semmi elmúlt hála az égnek) állandóan ha nem volt a legjobb haverja akkor jött hozzám,hozzám ült meg.

egy idő után azt mondtam elég nem beszéltem, kerültem öt ő. Mert többet ártott mint használt.


Szóval ne légy Szamár ahogy én voltam! Ez nem barát ez egy pióca aki leszív! Kerüld el messziről akár mennyire is fáj!

2015. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!