Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kisfiam általános iskolai...

A kisfiam általános iskolai tanítónői NEM TUDNAK köszönni, játszák az eszüket, flegmáskodnak. Miféle emberek ezek? 41 / F

Figyelt kérdés

Kétszer, háromszor is rájuk köszönök érthetően és akkor nagy nehezen "odalöknek" egy "helót v. sziát"..... Szánalmas és gyalázatos ez az egész. Mit várunk akkor gyermekeinktől ? Kistarcsán van amúgy ez az Általános Iskola. Egyik "tanítónő" alig múlt 23 éves, szóval a színvonal meg van, tipikus flegma tini a stílusa .....


Mellesleg az egyik a kisfiam osztályfőnöke, a másik (fiatalabb) pedig a napközis tanító



2015. nov. 8. 22:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Undorító, hogy egy pedagógus ilyen szintre süllyed.
2015. nov. 8. 22:23
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem újkeletű a dolog, nekem sem köszöntek vissza sokszor a fiatalabb tanárok. Nagyon szomorú, valóban.
2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%
Kérdezz rá hogy mièrt ilyen távolságtartóak, vmi baj van? Talán veszik a jelet. Nemm normális.
2015. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ne, hogy már te idegeskedj ilyen miatt.
2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Hmm, különös, hogy ez pont Kistarcsán esik meg, ami egyébként ahhoz képest egy elég kultúrált és toleráns közösségnek látszik (a bicikliboltos bunkót leszámítva). Gyere át Kerepesre, ott talán még fel is akasztanának, ha még neked áll feljebb.
2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy nekem kéne "mosakodnom és mentegetőznöm", hiszen rendes tisztességes dolgozó ember vagyok (banki alkalmazott), és csupa diplomással dolgozom.


Ezek a "tanítónők" is diplomások (remélhetőleg), és egyszerűen rájuk sem lehet ismerni.

Olyanok mint a prolik, színvonaltalan, flegma, nagyképű "ki ha énnem" viselkedés jellemző rájuk.


Amikor én voltam gyerek (80'-as évek) akkor a tanárnak volt jelleme, tartása, tekintélye. Ma ezeknek nyoma sincs

2015. nov. 8. 22:45
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös (Zsaboti úr) !


Kistarcsa városa valóban szép, fejlett és kultúrált.

De mi köze van ennek az iskolai tanítónőkhöz ?

Ők ettől függetlenek. Természetesen én csak a saját gyerekem tanárairól beszélek, nem a többiről (őket nem ismerem).


Kerepest ne emlegessed, egyre kockázatosabb, rizikósabb ott élni. Köszönöm, nem kérek abból

2015. nov. 8. 22:49
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
ha ilyen stílusban beszélsz velük, nem csodálom, hogy hozzád se szólnak
2015. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

S miért van idézőjelben a tanítónő?


Amúgy kapaszkodj meg, 23 évesen pont lehet diplomája. Az egy normál kor hozzá.

2015. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkakörben vannak bunkó emberek tapasztalataim szerint, ebben a helyzetben szerintem az a legfontosabb hogy a fiaddal jól bánnak-e és ha nem ,talán egy iskolaválás sem ártana.
2015. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!