Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én csak egyszerűen kedves...

Én csak egyszerűen kedves voltam vele? (lent)

Figyelt kérdés
Mit tegyek, ha úgy vettem észre, hogy bejövök egy osztálytársamnak, 90% biztos vagyok benne hogy igen, de én nem szeretnék vele összejönni, tényleg nagyon aranyos, bírom őt, de csak haverként. És kedves vagyok, vele, mert alapból én egy kedves ember vagyok :D de lehet, hogy ő ezt jelzésnek vette. Nem szeretném, hogy emiatt ne legyünk barátok, mert ugye osztálytárs és nem lenne jó vele haragban lenni. De akkor hogyan érzékeltessem vele, hogy ez esélytelen? Ötletek? :/

2015. nov. 10. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Én sosem változtattam emiatt a kedvességen, azzal csak rontanál a helyzeten. Ha amúgy is kedves vagy és esetleg erős lépést tesz feléd, elég annyi hogy félreértette mert te mindenkivel kedves vagy.
2015. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell veéle haragban lenni, csak térj ki, ha "úgy" közeledik vagy udvarol, finoman közöld vele, hogy érted, és köszi, de köszi nem. Esetleg beszélj neki arról, ki tetszik, csak veszi a lapot.
2015. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Te arsz tőlem valami többet is? Ha igen tudd én nem tudnék hozzád úgy vonzódni."

Nem azért nem kell valakivel haragba lenni, mert oszt társ..... Hanem, mert személyiségét nem akarod elveszteni.

2015. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!