Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl kedves vagyok a lányokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagyok a lányokhoz és nem vagyok szemét, pedig az jön be nekik de egyszerűen én nem tudok úgy viszelkedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradj mindig eredeti ne azért szeressenek aminek ,,elvárja'' a tömeg...
2015. aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanazt tudom tanácsolni, légy önmagad. Vannak, akik a "jófiúkat" szeretik, én is rájuk szavazok. :) Akinek az érzéketlen bunkók jönnek be majd néhány pofára esés után rájön, hogy mennyivel jobb lenne egy olyan mellett, aki kedves vele és megbecsüli. Azért "túl" kedves se legyél, nem kell papucsnak lenni, az meg a másik fele. :D 17/L
2015. aug. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki szereti az nem kezeli papucsnak.
2015. aug. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szereti biztos nem, de ismerkedésnél összeakadhat egy olyannal, aki papucsként akarná kezelni. Sajnos nem egy ilyen van, aki ki akarja használni a másik kedvességét, csak ezt nem szabad hagyni.
2015. aug. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Regebben en is az voltam.De megvaltoztam,mert rajottem hogy nem szeretik.Most en nem fogom eroltetni...Amilyen a kereslet olyan a kinalat.Ha jol esik nekik hogy flegma vagyok,bunko es semmibeveszem oket akkor essen jol.Tolem megkapjak.
2015. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Mindenki azt mondja, maradjak önmagam, MAJD jön valaki. Jah persze. Körülöttem már mindenkinek van párja én meg egymagam tengetem a napjaimat.


Nem értelek titeket csajok. :P

2015. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!