Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennétek az osztálytalálkozó...

Elmennétek az osztálytalálkozóra ha anno nem voltak jó emlékeitek, és egy osztálytárssal sem voltatok igazán jóban?

Figyelt kérdés
Általános iskoláról van szó,eddig nem volt egyetlen találkozó sem. Most 20év után kezdetek el a facen szervezni.

2013. ápr. 17. 17:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
csak akkor, ha valakivel mennék, egy másik régi osztálytárssal kettesben, különben nem.
2013. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Pont a napokban gondolkoztam el ezen én is. Arra jutottam, hogy nem.
2013. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
nem mennék
2013. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 eNerdzsy ***** válasza:
92%
Ilyen körülmények között nem.
2013. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Amikor majd nekem lesz,én se fogok,nem hagyott bennem mély nyomot az az időszak.
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Ezen már én is gondolkoztam és nem mennék.
2013. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha akkor nem voltunk jóban és elég sok rosszat kaptam, akkor most sem akarjanak már jópofizni.
2013. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem mennék el.

Nálam középsuli volt sz.r, egy két jó emlékkel... De a többiek miatt, akik nem néztek semmibe, nem megyek el egyre sem. Akivel meg jóban voltam, azzal úgy is tartom a kapcsolatot mostanában is. A többire meg amúgy sem vagyok kíváncsi:D

2013. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Állíts fel egy listát mi szólna ellene és mi mellette.

Nekem rengeteg volt ami ellene szólt míg mellette "csak" a diploma, amire soha nem gondolták, hogy nekem lesz.

Aztán úgy gondoltam ennyit nem ér, hogy én felidegesítsem magam és nem mentem.

2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%

Hát én pedig elmennék. 20 év eltelt mindenki változott. Nem bulizni kell velük, hanem elbeszélgettek kivel mi történt a 20 év alatt, hány gyerek, férj stb. Esetleg ki mit tud a régi tanárokról. És akár még jól is elsülhet, esetleg lesz, akivel fogod tartani a kapcsolatot.


Az én általános iskolai osztályom fantasztikus volt. Mi a mai napig (28 éve ballagtunk 8.ból)2 évente tartunk osztálytalálkozót és imádjuk! Nekem a középiskolai osztály volt kritikán aluli, mégis elmentem a találkozóra, összesen 2 lett szervezve.

2013. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!