Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Végzős gimnazista vagyok. Életem legrosszabb osztályába járok, pedig a környéken ez a legjobb gimi.Országos szinten benne van a top10-ben.


De én itt mióta idejárok csak a kép mutatás megy. A tanárok velünk szemben kedvesek (többségében), de mögöttünk kibeszélnek. Volt pár éve nézeteltérésem egy osztálytársammal, egy tanár látta, de az sem akart rendett tenni (szerencsére gyengébb fizikumú volt az illető, ezért hiába próbálkozott nem járt sikerrel.) Rá fél órára az összes tanár arról beszélt, hogy mi történt. Majd az igazgató is megtudta, igazgatóit kaptunk. No de nem is ez a lényeg, mert aztvalóban megérdemeltük. Idén viszont minden más (előző évben volt egy osztályon belüli háború-szét tagolódott az osztály 5 csoportra.), mindenki piszkál mindenkit, szúrós megjegyzések sorozata, stb. Ez sem érdekel mert elhatároltam magam a közösségtől és csak a normálisakkal állok szóba. De az egyik kiszemelt magának 4 napja. Okoskodó típus volt mindig, kétszínű (hanem több). Állandóan szúrós megjegyzéseket tesz, utasítgat (húzd ki magad jobban, menny ki a teremből, húzzál innen stb.). Nem reagálok és nem engedelmeskedek. De az időzített bomba lassan robban..


Így is az utóbbi időben olyan kedvetlen és levert lettem, hogy a suliba örülök ha nem kell bemenni hétvégenként stb.


Mi a helyes lépés/teendő? (Tanár nem foglalkozik vele)

Egyedül az iskolaigazgató segítőkész, de mindennel nem akarok hozzá rohanni, így is sokszor voltam már az években)


Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. nov. 11. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Primitíven fog hangzani a válaszom de hatásos.


Fenyítsd be!Nem muszály lecsapni de ha kimudatod a fogad fehérjét hidd el békénhagynak.

Szomorú de egyesek csak ebből értenek.

2015. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Tinik vagytok, tombolnak a hormonjaitok, lázadtok, klikkesedtek, dominancia harcokat vívtok... Felvilágosítalak nem a ti osztályotok szar, az a kevés osztály a furcsa, amikben nem ugyan ez megy... Minden kamasz ilyen, erről szól a kamaszkor... Hogy mit tudsz csinálni? Vársz és majd 18-22 éves korotok közt megkomolyodtok... Vagy nem .. :D
2015. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni
2015. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is az ország egyik legjobb gimijébe jártam. nekünk se volt jó a közösség. ugye sokan elég pénzesek voltak,befolyásos szülőkkel. és azt hitték mindent megtehetnek és átgázolhatnak mindenkin.. én egyszerűen nem álltam szóba az ilyen emberekkel.akik normálisak voltak egyedül azokkal, a többiekkel ha tehettem nem beszélgettem.

aztán elballagtam már egy ideje,de nem hiányzik az a légkör.

ha nem akarod csödben tűrni,akkor szólj vissza ..pl a beszólogató csajnak ,hogy ki vagy te hogy megmondd mit csináljak?milyen jogon szólsz bele?törődj a saját dolgoddal ..stb így legalább látják,hogy nem vagy nyuszi..sőt szerintem titokban neked szurkolnának,biztosan nem kedvelik azt az utasítgató némbert.

de mondom a másik megoldás hogy szarsz az ilyen emberekre(lesz még elég gondjuk az életben). már utolsó év,utána remélhetőleg jobb lesz.

egyébként egyetemen is vannak ilyen emberek, de hát nem vagy vele összezárva egész héten,jó eséllyel 1-2 közös órád lesz vele,hiába vagytok egy szakon.. na meg egyetemen már felnőttebbek úgy összességében az emberek, én úgy érzem. persze mondom itt is vannak olyanok akik kiröhögik,cikizik az embert..de ez az ő lelki szegénységüket mutatja egyedül.

2015. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Üdv. Köszönöm a válaszokat. Most már jobb sokkal. Rendeztem a dolgokat egy beszélgetés keretében. :)
2015. nov. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!