Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik lany szemben allt...

Az egyik lany szemben allt velem az osztalyba es erosen tokon rugott. Miert?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 19:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kiváncsi volt a reakciódra xD :D hehe
2016. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A teljes testsúlyoddal ugorj rá a melleire,azután kérdezd meg tőle,hogy milyen volt.
2016. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Komolyan tőlünk várod a választ, ahelyett, hogy őt zaklatnád, hogy mégis miért tette? :D

én tuti nem hagynám annyiban, ez egyszerűen kívül esik a normális viselkedés határain. Amúgy megkérdezhetem, hogy mennyi idősek vagytok?

2017. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
66%
Sok víz lefolyt már a Dunán (meg sok jégtábla), és még mindig nem találtál rá választ. Érdekes. Így látatlanban úgy gondolom, hogy olyan személyiségre vall az írásod, aki nem mindig áll ki magáért és nem vezéregyéniség. Pont emiatt azt sem értem, hogy miért rúgtak meg, hiszen nem nézném ki belőled, hogy bárkit is bántanál! Az az idióta pi*cs*@, aki megrúgott, talán nem tudja, hogy mennyire ku*rv*@ könnyen nemzőképtelenné lehet tenni egy fiút, ha herén találják! És ha emiatt nem lesz gyereked? vagy az egyik heréd nem fog működni úgy, mert mondjuk megrepedt? Akármilyen hormonális bajod lehet, vagy mondom, tönkretehetik egyetlen egy mozdulattal az egész rohadt egyetlenegy életed!! Ha valaha kiderül, hogy nem lehet gyereked, mert akkor majd emlékeztesd rá a kis ku*rv*át, amikor tolja a babakocsit, hogy mit vett el tőled! Megölte a jövőbeli gyereked! Csak gratulálni tudok ennek a f*@*szfejnek. Ha netalántán visszaadja neki az élet azt, amilyen ő volt veled, akkor egy szava sem lehet!
2017. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%
kamu az egész, jól átvert titeket.
2017. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
50%
Anno nekem is volt ilyen , egy vadbarom. Mindenér verte a másikat , még a lányok is kerülték. Összefogzunk , aztán adtunk neki. És igen , na hagyd magad !
2017. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Volt a környezetében barátnő? Akkor az erejét fitogtatta, és téged akart beégetni.

Vagy:

tetszel neki, és így nyilvánította ki.

Vagy:

egy korábbi sérelmét torolta meg.

2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!