Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztályom. Mit tegyek?

Utálom az osztályom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, a mostani osztályomból kb a fél osztályt ismertem már előtte is. Azt gondoltam tök jó lesz, hisz már annyi emberrel jóban vagyok. Az első egy-két hetem tényleg nagyon jó volt, nagyon szerettem velük lenni. Mindenkivel kijöttem. Október közepén beteg lettem. És az egyik osztálytársam meséltem, hogy a többiek kibeszélnek, kiröhögnek, ha valaki kimondja a nevem ideges lesznek és köpködnek. Mindig fő téma vagyok, ha nem vagyok suliban. Erre nem gondoltam volna, mert a szememben mindenki tök kedves. Most se mentem suliba, rossz eredményeket kaptam az orvostól, van elég bajom, de most is az megy a sulimban, hogy ameddig én itthon vagyok, ők kibeszélnek engem elég durván, egymás között gúnyneveken hívnak engem. Senkiben nem bízhatok már, van 2-3 ember, akivel jóban vagyok, de a többiek... Most hogy bírjam ki velük? 2 év múlva költözünk, de ez a 2 év elég kemény lesz. Ötletek?
2015. nov. 12. 23:12
 1/2 A kérdező kommentje:
az egyik osztálytársam mesélte*, idegesek lesznek*. bocsi
2015. nov. 12. 23:14
 2/2 Maciikaa válasza:
70%
Beszélj a szüleiddel, tanárokkal, kérj tanàcsot olyantól akiben bízol. Ez nem mehet tovább. Ugyan ez a problémám, a szüleim nem akarnak átiratni sehova, pedig nagyon elegem van. Legjobb lenne egy új suli ahol senki sem ismeri a múltad, így ha nem tudnak rólad semmit nem tudnak kibeszélni, mert nem ismernek. Persze, ha lehetséges. Nem ártana az osztályt megkérdezni, mi a bajuk.
2015. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!