Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha csicskáztat az...

Mit tegyek ha csicskáztat az osztályom?

Figyelt kérdés

Mindig parancsolgatnak nekem hogy vigyem oda azt meg ezt én hülye meg persze odaviszem hogy lássák nem vagyok olyan bunkó. Ezt már nagyon bánom és változtatni szeretnék a dolgon.

12/L


2015. nov. 3. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg, amit parancsolnak.
2015. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne vidd oda.
2015. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán védd meg magad. Mondjuk mond hogy vidd oda te! Vagy azt hogy nem vagyok a csicskád! Vagy azt hogy l3sz@rom mit akarsz.
2015. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj indokot amiért odakéne vinned. Logika és érvelés. 100% nyertes leszel.
2015. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érthető a félelmed, mert ha ellentmondasz nekik, akkor jön a cikizés, a folyamatos piszkálódás. Viszont neked kell a sarkadra állnod, mert más sajnos nem fogja megtenni helyetted. Ha jól sejtem, még egyik osztálytársad sem kelt a védelmedre, pontosan azért, mert ő is attól fél, hogy piszkálni fogják. Ha újból csicskáztatnak, nyelj egy nagyot, nézz a szemükbe, és határozottan jelentsd ki, hogy nem fogod megtenni, amit parancsolnak, mégpedig azért, mert nem az anyád/apád/tanárod/feljebbvalód, stb, hanem kis senkik (úgy értem, nem kötelességed megtenni nekik semmit, nem tartozol nekik semmivel). Az első lépés, hogy kiállsz magadért, és ha továbbra is így teszel, vagy békénhagynak, esetleg tisztelni is fognak később mint emberi lényt.
2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*az utolsó "vagy" helyett "minden bizonnyal".
2015. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél agresszívabb sokkal, sokkal, sokkal... Köss bele másokba te magad ne várd meg míg tebeléd belédkötnek. Lássák, nem vagy te egy ágról szakadt valaki. Ne félj a konfliktusok kialakításától az iskola nagyon jó pálya erre. Az életben ez vár ha akarod ha nem. Aki nyel az sehova se jut. Ja hogy ez jó-e? Nem, nem jó de így működik a világ. Mondhatni ez szörnyű. De vagy te leszel ilyen vagy veled lesznek ilyenek. Ez utóbbi sokkal sz@Rrabb mert a bőrödön érzed.
2015. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!