Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikyen nehez ujra kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikyen nehez ujra kezdeni valas eseten 2 gyerekkel? Nagyon nehez igy part talalni? Kerlek, csak azok valaszoljanak, akik atmentek ezen.

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én találtam,teljesen véletlenül.Azóta együtt élünk,és minden kerek :)
2014. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nehézsége attól függ, hogy érzelmileg mennyire érint a válás.

Engem anno egyáltalán nem hatott meg, hogy elköltözött a férjem, hiszen annyi gond volt már a kapcsolatunkban addigra, hogy örültem amikor elköltözött. A gyerekek akkor 5 és 7 évesek voltak.


Szerintem egyáltalán nem gáz az újrakezdés. A gyerekek sose jelentettek problémát a pasiknak. Valahogy a mai világ már arra van berendezkedve, hogy ez szinte normális. Ha nem is normális, elfogadott.

A válás után 4 évvel újra férjhez mentem, ennek már 3 éve.

2014. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nehéz. Kétszer is végigmentem ezen, kétszer is újrakezdtem. A gyerekekre vigyázz, mert ilyenkor abba a hibába esik az ember, hogy a bűntudat miatt elkényezteti őket és mindent rájuk hagy és nem veszi észre közben, hogy lelkileg sérülnek, amit az anyagi dolgok nem kárpótolnak. Tehát több beszélgetés, több kirándulás, de következetes szigor. Sajnos én beleestem ebbe a hibába, hogy lazára vettem a gyeplőt, mert sajnáltam őket. A másik fontos dolog, hogy ne legyen fontosabb a társkeresés náluk. Ha találsz új társat, a gyerekek ne érezzék egy percig sem, hogy az új társ fontosabb neked, mint ők. Társat találni a legkönyebb dolog még 2 gyerekkel is, de utána a lavírozás köztük sokkal nehezebb. Hogy ők is elfogadják egymást és egyik se érezze mellőzve magát.
2014. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg, ne titkold el, hogy gyerekeid vannak, mert azzal nem mész semmire!


Manapság népbetegség, hogy az elvált kisgyerekes szülők (főleg anyukák) kezdetben eltitkolják, hogy gyerekük van. És csak egy többedik randi után hozzák elő, majd ha a kedves jelölt azt mondja, hogy köszi, így nem akarja a kapcsolatot, akkor ki vannak akadva, hogy milyen nehéz párt találni...

Egyszerű! Nem kell hazudni és trükközni! Már az első találkozón el kell mondani, internetes társkereséskor pedig már az adatlapon jelezni kell. Egy (ill.2) gyerek az gyerek, és nem pedig egy lényegtelen hobbi, amiről elég hat hét után beszélni...

És ha előre tudják a delikvensek, hogy gyerekeid vannak, akkor utána már nem fognak emiatt szelektálni, hisz csak az keres kapcsolatot veled, akit nem zavar ha gyereked van.


Célszerű hozzád hasonló elvált embert keresni, akinek gyereke van...

2014. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nehez volt, es meg mindig az. 39 eves vagyok es 2 lanyomvan. Sajnos a ferfiaknak (en azt tapasztaltam), hogy akadaly a gyerek (ek). Ismerkedttem, de a vegen szinte mindegyiktol ugyanazt hallottam. De volt olyan is akit a lanyaim nem tudttak elfogadni.

Eleinte olyan tarsat szerettem volna akinek nincs gyereke, mert en meg szeretnek, de ma ez mar nem szempont.

Nem volt konnyu, de nekem szerencsem volt a csaladom es a baratnoim sokat segitettek. A legrosszabb nekem az volt mikor a volt ferjem parra talalt es boldogan, gondok nelkul elt mig en egyedul voltam (vagyok) .

2014. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anyukámról tudok mesélni, nagyon viharos volt a válás, és pénzügyileg a mai napig megterhelő a különélet, lelkileg viszont lényegesen jobb. Anyu könnyen talál párt, nagyon vigyáz az alakjára, hogy csinos maradjon. De valószínűleg az is könnyít a helyzetén, hogy már nagyok vagyunk, nem 5-10 évesek. Más kérdés, hogy szerintem egy picit nagyok az elvárásai, sokat váltogatja őket, és ennyi idősen szerintem már nem nagyon változnak a férfiak, tisztelet a kivételnek, szóval szerintem anyunak el kellene döntenie, mik azok a (rossz) tulajdonságok, amik még elfogadhatók, és ne a szőke herceget várja, mert megismer egy pasit, belezúg, felmagasztalja, aztán egyszer csak előbuknak rossz tulajdonságok, amiket megun. Nem azt mondom, volt olyan tulajdonságú, amit én sem tűrök meg, és én javasoltam neki, hogy dobja már ki, de van olyan, ami szerintem nem annyira nagy katasztrófa. :) De hát ő tudja... pl. a mostani szerintem nagyon jó fej, oké, kicsit sokat okoskodik, meg nem annyira eljárós típus, de szerintem eddig ő az eddigi legjobb, de anyu már gondolkodik, hogy továbbállna.
2014. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt egyszerű. Felmentem társkeresőkre,borzalmas csalódás.Hülyítenek,átvernek,hazudnak.Majd közösségi oldal,különféle csoportokba tettek,és léptem be. Így találtam rá válásom után kb 4 évvel a mostani páromra,akivel 3 éve boldog jegyespár vagyunk :) szintén van két kislányom. Én mindent elvesztettem. Nagy házat,vállalkozást,autót,nagyon sok pénzt a volt férjemnek köszönhetően. Anyukámhoz költöztem,és nulláról indultam útnak. Ha nekem sikerült,akkor neked is :) megjegyzem nem vagyok topmodell,és pénzem sincs úgy. Mégis belém szeretett valaki. Ő nem volt nős sosem,és gyereke sincs. Talán ez a jobbik verzió,mert így csak az én gyerekeim vannak neki. Mára már mindent értük tesz. Sajna még nem hívják apának,pedig megérdemelné. Az exférj még gyerektartást sem fizet,nem hogy látogatná őket. Kitartást és sok sikert kívánok!
2014. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!