Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezzel egyszerűen nem tudok...

Ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. 17éves fiú vagyok, 3.os középiskolás. Egy kisalföldi városkába élek, és oda járok gimnáziumba. 2013óta. Ezzel még nincs is semmi gond, álltalánosba minden jó volt. De középiskolába ugye összekeverednek az emberek, nem csak a környékről, hanem a környező falvakból is jönnek. Mikor elkezdődött a tanév akkor még mind a 8 fiú osztálytársammal jól kijöttem, de hamar megmutatták egy-ketten a foguk fehérjét. Konkétan 2 srác, mikor megtudták hogy gazdag a családom, pénzt akartak kérni. Évközbe külföldi utazásokra megyünk édesapám munkahelye miatt, illetve 1-2 hónapra megyünk nyaralni családommal, és barátnőmmel. Ezzel nem dicsekszem, sőt tesóm sem, de ez az egyik osztálytársamnak nagyon szúrja a szemét. Nagyon jóba voltunk régen, de miután unokatesómnál voltam múlthéten a Feröer-szigeteken azóta most több osztálytársam is utál. Van egy kigyúrt szteroidos állat, valami környéki tanyáról, aki aztán húde érzéses, meg depressziós (minden lánynak előadja) engem meg most gyűlöl, és meg akar verni, mert hogy különc vagyok. Ezzel nem tudok mit kezdeni, arról sem tehetek, hogy gazdag a családom, és 2 éve hozzá sem szóltam. Mostmeg ott agresszívkodik. Mikor osztályfőnökin közöltem, hogy a téli szünet előtti héten Bécsbe leszek a családommal, azóta nagyon durva a helyzet. Nem csak az a pár ember utál aki eddig is, hanem majdnem az összes. mit tehetek?
2015. nov. 22. 15:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Én is utálnám az újgazdag pofádat.


Menjél magániskolába, ha hónapos feröeri utazásokra telik..

2015. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki meg akar verni az erősebb nálad? Vagy le tudnád győzni verekedésben?
2015. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Szard már le. Irigy ,pénzéhes primitív parasztok, szó szerint, akik a személyiségre fittyet hányva ítélkeznek. Vegyél nekik kapát meg ásót hagy foglalják le magukat ha ennyire unatkoznak.
2015. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. Azt gondolog hogy s*arjuk a pénzt?

2. Erősebb

3. Már ott tartunk hogy a testi épségemet veszélyezteti

2015. nov. 22. 15:56
 5/21 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz majd ha meg akar verni? Amúgy biztos mindenki féltékeny rád, hogy ennyit utazhatsz
2015. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Épp ez lenne a kérdésem hogy mit csináljak
2015. nov. 22. 16:06
 7/21 anonim ***** válasza:

Lehet jó lenne magániskolába menni. Ha nem fitogtatod a vagyonod, nem csesztetsz másokat hogy ők csórók te meg nem, akkor mindez tőled független, a körülötted lévők arroganciája, nárcizmusa, idiótasága.

Te csak élnéd az életed, mindenki más irigy, és emiatt kinéztek maguknak. Hát hol ártottál te nekik? Sehol. Látod, itt az oldalon is van olyan mint az osztálytársaid: Már csak azért is beszól mert te gazdag vagy. Én 50k-t kapok havonta a munkámért, és nem haragudnék rád csak azért mert pénzed van.. mert az egy baromság.

2015. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy a szüleim a magániskoláról nem akarnak hallani. De a suliba gyakran kavarnak ellenem. Barátnőmmel 3 éve vagyok együtt, de őt nem éri semmi ezért, csak engem, de kezdem félteni őt. A barátaimat is cseszegetik, egyre gyakrabban, illetve a rokonaimat is, mivel ők is gazdagok (nagy családi vállalkozásaink vannak).
2015. nov. 22. 16:14
 9/21 anonim ***** válasza:
Megírod nekem privátban melyik városba jársz? Csak kíváncsi vagyok
2015. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szüleid nem akarnak magániskoláról hallani akkor sajnos be kell áldoznod magad...magyarán ha meg akarnak verni akkor hagyod...aztán hazamész és megköszönöd nekik...
2015. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!