Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezzel egyszerűen nem tudok...

Ezzel egyszerűen nem tudok mit kezdeni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején. 17éves fiú vagyok, 3.os középiskolás. Egy kisalföldi városkába élek, és oda járok gimnáziumba. 2013óta. Ezzel még nincs is semmi gond, álltalánosba minden jó volt. De középiskolába ugye összekeverednek az emberek, nem csak a környékről, hanem a környező falvakból is jönnek. Mikor elkezdődött a tanév akkor még mind a 8 fiú osztálytársammal jól kijöttem, de hamar megmutatták egy-ketten a foguk fehérjét. Konkétan 2 srác, mikor megtudták hogy gazdag a családom, pénzt akartak kérni. Évközbe külföldi utazásokra megyünk édesapám munkahelye miatt, illetve 1-2 hónapra megyünk nyaralni családommal, és barátnőmmel. Ezzel nem dicsekszem, sőt tesóm sem, de ez az egyik osztálytársamnak nagyon szúrja a szemét. Nagyon jóba voltunk régen, de miután unokatesómnál voltam múlthéten a Feröer-szigeteken azóta most több osztálytársam is utál. Van egy kigyúrt szteroidos állat, valami környéki tanyáról, aki aztán húde érzéses, meg depressziós (minden lánynak előadja) engem meg most gyűlöl, és meg akar verni, mert hogy különc vagyok. Ezzel nem tudok mit kezdeni, arról sem tehetek, hogy gazdag a családom, és 2 éve hozzá sem szóltam. Mostmeg ott agresszívkodik. Mikor osztályfőnökin közöltem, hogy a téli szünet előtti héten Bécsbe leszek a családommal, azóta nagyon durva a helyzet. Nem csak az a pár ember utál aki eddig is, hanem majdnem az összes. mit tehetek?
2015. nov. 22. 15:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
egyik jó barátom testvére ájulásig verte a srácot, miután megrúgta labdával a haverom mikor engem célzott, azóta abbamaradt minden ilyen jellegű dolog.
2015. nov. 25. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!