Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van pár barátom, akikkel...

Van pár barátom, akikkel eddig jóban voltam (sokat jártunk focizni, stb), de mostanában folyamatosan azzal szórakoznak, hogy követnek és becsöngetnek hozzánk. Elég idegesítő, és nem tudom őket lebeszélni róla. MIt tudnék tenni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Ne barátkozz velük!Verd meg őket,ha nem hagyják abba.Ez nagy köcsőgség,hogy csengetnek.Keményen az ilyenekkel
2015. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia több jó megoldás is van a bajodra.A legfontosabb hogy írd le részletesen hogy mi a bajod,és utánna többet tudok mondani.De viszont vannak dolgok amit el is ronthatsz,az a fontos,hogy ezeket ne csináld: ne szólj az ő szüleiknek mert attól még jobban fognak piszkálni,a tanárok sem tudnak segíteni mert ugye iskolán kívül történik. Így hogy nem tudom pontosan mi a bajod csak ezeket tudom javasolni,de írd le részletesen és akkor több megoldást is tudok mondani.
2015. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lol béla 1213 válasza:

nekem is hasonló volt csak osztálytársaimmal :D

abba hagyták egy idő után de tudom mennyire idegesítő :(

a verekedés sztem nem jó módszer, kitudja milyenek a szülei és milyen bajod lesz belőle.

el kéne vagy neked, vagy a szüleidnek velük beszélgetni, amennyiben mást is csinálnak akkor police :D

2018. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!