Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék bosszút állni...

Hogyan tudnék bosszút állni egy lány osztálytársamon? Utál, próbál leégetni az egész suli előtt, folyton keresztbe próbál tenni nekem, ellenem fordította az egész osztályt, de nem meri a szemembe mondani hogy mi a baja velem. L

Figyelt kérdés
Csak az a baj, hogy nem tudom hogy állhatnék úgy bosszút hogy én ne jöjjek ki rosszul belőle mert én gondoltam arra h megveretem stb de akkor meg mehetnék a börtönbe. iskola váltás nem megoldható

2015. nov. 25. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a kulcsszavakből kiindulva keress fel egy pszichiátert. Én is ilyen voltam és segített.
2015. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre. Inkább az osztálytársamnak kéne elmennie. Ha ismernéd, őt küldenéd el inkább, mintsem engem.
2015. dec. 31. 14:49
 13/14 anonim ***** válasza:

Hívd ki kosármeccsre és égesd le a pályán az osztálytársaid szeme láttára! :) :P

Hülye csicska az a lány és erre mindenki rájön majd, amikor szétqrod a seggét a pályán.

2016. jan. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Őőő... Úgy, hogy nem is szoktam soha kosarazni?:D
2016. jan. 2. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!