Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék, ha nem tudok...

Mit tehetnék, ha nem tudok táncolni? (szalagavató)

Figyelt kérdés
Szalagavatói műsorról van szó. Koreográfust kértünk fel mivel egyedül semmire nem mentünk. Hip hop táncoktató a srác és még csak most kezdjük el, de félek, hogy ez nekem nem fog menni, amúgy se tudok jól táncolni, meg fellépni se szeretek, de ez a tánc meg különösen távol áll tőlem. Mutattot pár már meglévő koreográfiát a srác és azt mondta ez a teljesen kezdő, hát én csak néztem... Azt mondta, hogy nem annyira nehéz megtanulni csak úgy kell hozzá állni. Hát remélem, hogy így van.
2015. dec. 1. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csoportos tánc lesz, szerintem nincs okod aggódni. Annyira nem kivehető ha valaki picit bakizik, na meg ha igen akkor is senkit sem érdekel, elvégre nem profi táncosok vagytok..Meg még idő is van addig megtanulni, szóval sok sikert!

Szép napot!

2015. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj lazítani, ellazulni, és ne utasídsd el a dolgot! Menni fog.
2015. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, egy táncoktató látni fogja, mit lehet kihozni belőletek, legfeljebb menet közben egyszerűsít a koreográfián.

Egy szalagavatói műsoron a szüleitek akkor is elolvadnak, ha csak bemasíroztok és szépen mosolyogtok, fölösleges ezen aggódni.:-)

2015. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A táncoktató - már ha tényleg valami képzett emberről van szó - fogja látni, mit lehet kihozni a társulatból. Ez a szakmája, ha kell, botlábúakkal is összerak egy "kettőt jobbra-kettőt balra-integessél" koreográfiát. Ő se csak profi versenytáncosokkal dolgozik, tudja, hogy lehet egyszerű lépésekből látványosat kihozni.

Az ottlévőket meg marhára nem fogja zavarni, hogy tudsz-e táncolni vagy nem. Tömegben úgysem látszik, hogy buták a mozdulatok, csak az, hogy milyen szépen egyszerre mozogtok. A szüleidnek az is mindegy lenne, ha két másodperc után pofára esnél a járólapon, akkor is te lennél a legügyesebb, mert te vagy a gyerekük. A többi szülő meg magasról letojja, hogy te mit csinálsz, csak a saját gyerekét lássa.

Aztán ha mégsem jön össze a dolog, akkor nem muszáj táncolni. Én is kimaradtam belőle, olyannyira, hogy végül el sem mentem a saját szalagavatómra. Viszont ezt már az elején jelezni kell, lehetőleg 1 héten belül tudasd a táncoktatóval, ne tolj ki vele. Nem jó az senkinek, ha előadás előtt kell átdolgozni a koreográfiát, mert annyira egy osztály sem tud táncolni, hogy gyakorlás nélkül menjen egy átrendezés.

2015. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!