Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segitség egy osztáytársam...

Segitség egy osztáytársam terrorban tart mit tegyek?

Figyelt kérdés

még elöször barátok voltunk de kéri a felmérőben a segitsége én meg nem akarok neki segiteni 13 éves vagyok ő meg 14 és nem vagyok verekedős de még piszkál ha nem segitek eddig egyszer nem segitettem s ütni bántani piszkálni próbált.....

mit csináljak segitsetek


2015. dec. 5. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szólj a szüleidnek, az osztályfőnöknek, egy tanárnak, akiben megbízol vagy az iskolapszichológusnak. Ez nem árulkodás. Keresd fel és négyszemközt mondd el a problémát a fentiek közül valamelyiknek! Nem kell elviselned a bántalmazást egy társadtól sem, és jogod van segítséget kérni!
2015. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az osztályfőnökkel h tőled független okok miatt ültessen át máshova. Így fizikai képtelenség lesz az illetőnek segítened és nem lesz miért piszkálnia.
2015. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan verd orrba.
2015. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden nap kiírod ezt a kérdést?
2015. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szolj az osztályfőnöködnek, szüleidnek
2015. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sziaszto nem közvetlenül mellettem ül de elöre ül mellém s ugy megy a többi és igen 4. válaszadóm kiirotam 3. ora is hogy több megoldásom legyen és még itt a környéken nincs iskolascyologus orrba verni nem nagyon merem sőt tudom is hogy meg tud verni de még ha valamit tehetnék hogy hozzám ne szoljon vagy ne találkozzunk na akkor arany életem is lenne de keresek válaszokat még
2015. dec. 5. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Magyarországon úgy tudom előírás, hogy minden iskolában legyen iskolapszichológus. Tehát rendszeresen (hetente, kéthetente) ott kéne legyen. Kérdezz utána, mert attól, hogy te még nem akadtál bele, lehet, hogy van.

2015. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!