Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak,...

Mit csináljak ha piszkálnak, lelki terrorban tartanak?

Figyelt kérdés
Az osztályban már meg se merek mozdulni, mert rögtön elkezdenek kifigurázni. Pont olyan dologgal piszkálnak ami engem nagyon mélypontra tud tenni és tiszta paranoiás is lettem. Persze magamat érzem fogyatékosnak, mivel senki mást nem szolnak meg ilyennel csak engem. Úgy érzem mindenki egy retardált fogyatékosnak tart, erre tippelek. Az is febosszant, hogy szép csendben ülök és valakinek muszáj belém kötnie.Az önbecsülésem 0 , nem tudok visszaszolni mert félek hogy még jobban elkezdenek basztatni és a tanár előtt is leégetnek. Ezek nem olyan basztatások, hogy szidják az anyámat, hanem a személyiségemmel, kinézetemmel stb. És emiatt magamat utálom. Ha akár egy szót is szólok előttük akkor is rögtön rámnéznek és mondanak valami idegesítőt vagy kifiguráznak órán és Azt szeretném tudni, hogy miért pont velem csinálják? Talán mert csendes srác vagyok és fura?Az a baj hogy ilyenkor mindig magamban keresem a hibát. Hogy csináljam hogy ne rágódjak ezeken és ne essek depresszióba az ilyenek miatt?
2014. márc. 11. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt a gyereket amelyik a leghangosabb közülük, legtöbbet piszkál azt irgalmatlanul verd pofán. Még ha félsz is tőle akkor is. Vesztenivalód nincs. Vagy pedig tűrsz tovább de azzal a saját lelked teszed tönkre.
2014. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha megszólnak, ne vedd magadra: Ok, oks, okcső, aham, klassz stb. flegmázz ha poénkodnak rajtad ha meg mondjuk lebu ziznak akkor játssz is rá h estére kész a vazelin stb.
2014. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csináld te is velük ugyanezt, ha látják, hogy kiállsz magadért akkor lehet abbahagyják, mert már nem fogják poénnak tartani. Tükör előtt gyakorold a mosolyt otthon. Haverkodj más osztályok diákjaival, szerezz onnan magadnak egy kis támogatást, fordítsad előnyödre ezt a durva és sajnálatos helyzeted. A fizikai erőszak nem jó lépés, pszichológiailag kell rájuk hatást gyakorolni. Így is úgy is piszkálni fognak, de egy tökéletes tervvel megakadályozhatod. A hiba általában ilyenkor abban van aki csesztet, ők vagy nem elég érettek, gyerekesek vagy más komplexusaik vannak, apropó ezeket kéne kiderítened és ha más eszközöd nincs akkor ezeket előveheted.
2014. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez az,ne légy nyuszi,meg kislány..mert akkor végig csak leszoptnak,sőtt lehet szó szerint,ha hagyod magad bas.zki..
2014. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ismerős ez a helyzet, amiben vagy, sajnos én is átéltem ezt középiskolában.

Hány éves vagy?

Nálunk az volt a szomorú, hogy a tanárok se csináltak semmit, mert még ők is féltek az idiótáktól.

Amelyik tanár nem azt csinálta, amit ők gondoltak, az is hülye volt. Szánalmasak.

Esetleg érdemes lenne elgondolkodni egy iskolaváltáson, ha régóta fennáll a probléma, és ha nincs más megoldás.

Akkoriban én is ezt tettem.

2014. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
iskolaváltás egy francot,lehet mégroszabb közösséget fog ki,sulit meg nem lehet ávltogatni csak úgy,ha ilyen beszari nyuszi marad.
2014. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a váltás.
2014. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igaza van, nem futhat, válthat örökké.

Vagy szembe néz a problémával és kiáll magáért vagy amíg él egy kutya lesz.

2014. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
vedd elő a legnagyobb "faszagyereket" és csapj oda 1-2t,lehet hogy te jössz ki vesztesen,de utána valamennyire tisztelni fognak.
2014. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ahogy Nigga kolléga mondta.


Az azért érdekelne, mivel szívatnak pontosan, illetve miket szoktak mondani.

Egymással is így bánnak? Nem lehet, hogy csak viccből csinálják, és téged is szeretnének bevonni?

Hülyeségnek hangzik, de szerintem reális elképzelés, az én osztályomban is volt már ilyen.

2014. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!