Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha a fizikataná...

Mit csináljak, ha a fizikatanáromnak üldözési mániája van?

Figyelt kérdés
Állandóan a melletem ülővel házastársnak nyilvánít (akit gyűlölök) és még néhány " párt" is kreált. Hogyan rázzam le?

#fizika tanár #diszlájk #hogy mire jó ez a kocka
2015. dec. 10. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

A tanárod egy köcsög. Sajnos vannak olyan elmebetegek, akik ezt a zrikálást jófejségnek tartják. Sokat nem tehetsz, ha megmondod neki, akár négyszemközt is, hogy ezt hagyja abba, mert kellemetlen, bosszút áll majd, ezek általában olyan típusok. Ha beszólsz valami vicceset (pl: már elváltunk), akkor még rosszabb lesz.


Egyszerűen tojjátok le, ha nem reagáltok rá, megunja majd.

De azért felháborító, hogy ilyen paraszt tanárok vannak a pályán.

2015. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Az én osztályfőnököm, osztályfőnőki órán mondta el nekünk, hogy fejben, hogy szokta párosítani a kölköket egymáshoz. Hát nagyon gáz volt. Szerencsétlen fiúk, lányok látszott rajtuk, hogy legszívesebben felkiáltanának, hogy fogja már be. Valami undorító volt, annyira idegesítő az ilyen ember, hogy hihetetlen.

Én nem osztom az előttem szóló véleményét, szerintem megpróbálhatsz egyszer beszélni vele.

2015. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Első vagyok:

#2-es: az nem semmi! Mire nincs ideje, komolyan!

Végül is tényleg meg lehet próbálni beszélni vele, de én a négyszemközti dolgot javaslom, ha osztály előtt kelnek ki ellene, abból baj lesz.

Kérdező, érvelj azzal, hogy a melletted ülővel rossz viszonyban vagy, és ezzel árt neked. Hátha szíve még van, ha már esze nincs.

2015. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Jah, én is úgy gondoltam, hogy négyszemközt. :D

Amúgy én nem tudom miért jó ez nekik, ennyire unatkoznak vagy mi. Inkább tanítana, szerintem még egy doga se ennyire kellemetlen. :D

#2

2015. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Az üldözési mánia egy komoly betegség. Ha az van neki, akkor tessék szólni az igazgatónak, mert ez a betegség alkalmatlanná teszi őt a további tanításra.


Ha bármi más gond van vele, akkor is lehet szólni (panaszt tenni) az igazgatónál.

2015. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem pedagógus, hanem gusztustalan kéjenc az ilyen! Ha már "összeházasította" a gyerekeket, miket gondolhat még mellé!...
2015. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem üldözési mánia, viszont elég gusztustalan viselkedés.
2015. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Sok tanár a saját frusztrációját a diákokon vezeti le, az ilyeneket azonnal ki kéne rúgni.
2015. dec. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
vedd poénra és nevess. A humor szinte mindent megold. Még barátok is lehettek.
2015. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ennek mi köze is van az üldözési mániához?
2015. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!