Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bunkóság volt...

Szerintetek bunkóság volt hogy kerek perec megmondtam az irodalom tanárnőmnek hogy engem nem érdekel az ő órája és az hogy egyáltalán beszél? 16/L

Figyelt kérdés
engem a matek meg a fizika érdekel
2015. dec. 10. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
ez a véleményed
2015. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát ja,elég bunkóci lány vagy.

Hozzátenném,egy kis irodalom senkinek sem árt.

2015. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az, ahogy mondtad valóban bunkó, de ha normálisan mondod, hogy téged más érdekel az oké dolog. (N.B.: A tanár nem hülye, nyilván látja hogy nem vagy ász, és nem is érdekel.)
2015. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezte miért én meg mondtam h semmi kedvem tanulni a drogos,alkoholista,pszichésen elmebeteg hülye emberek firkálásairól!
2015. dec. 10. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Naaa ez csak a tananyag kötelező része, vannak ám olyan művek is, amik ragyogóak. Csak azt nem tanítják.

A lényegen nem változtat, ahogy mondtad bunkó volt, Figyelj oda jobban hogy.mit, mikor és kinek hogyan közölsz.

De az hogy nem szereted az irodalmat, untat, semmi ördögi nincs benne.

2015. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is utálom a humán tárgyakat,eddig be se tettem a lábam egy magyar órára se,annyira nem érdekel
2015. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező a legutóbbi hozzászólásod mindent elmond rólad,te tényleg egy kis bunkó liba vagy.

Mi az,hogy drogos meg nem tudom milyen arcok irománya nem érdekel?

Véletlenül se az irodalmi értékét nézd valaminek.

Remélhetőleg majd kinövöd.

2015. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy ilyen alaptalan szarságokat kell tanulnia a magyar embereknek.Nyomják a magyart heti 4 órába de fizika meg csak 2 van aminek lenne is értelme meg valós dolgokon alapul nem hülye emberek képzelgésein.
2015. dec. 10. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Az irodalom sem egy merő farokság, ezt azért be kell látni, hiába nem szereted.

De nem szereted ez van, de tudod a vélemény az egy ánusz...mindenknek van, de tudod....

Attól még lehet, csak nem így kellene hangot adni neki, mint ahogy te a tanároddal.

2015. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Fizikusok és matematikusok között is akad jócskán "drogos,alkoholista,pszichésen elmebeteg hülye" az ő képleteiket meg felfedezéseiket se tanulod meg, ha az előélet kizáró ok?

Ha matek szakra mész, akkor is lesznek ilyen órák, amit muszáj megcsinálni, ha tetszik, ha nem, sajnos ez van, ilyen az élet, próbáld meg elfogadni.

Munkahelyen is lesz ezer hülye előírás meg papírmunka, aminek semmi értelme és időt vesz el a meló érdekes részéből, ez már csak ilyen.

Ráadásul nem a tanárnő találja ki a tananyagot, lehet ő is utálja azt a korszakot épp.

2015. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!