Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igazolhatatlan hiányzásra nem...

Igazolhatatlan hiányzásra nem is adtam igazolást – ez bunkóság vagy frappáns válasz?

Figyelt kérdés

Szalagavató. Nem az enyém én még csak 11-es vagyok de ott kell lenni. Tanár közli hiányozni senki nem hiányozhat, mert igazolást nem fogad el!! (Persze kérdés mi az hogy nem fogad el, orvosit ha feje tetejére áll is el kell fogadjon de mindegy)

Én nem mentem el, szartam az egészre. Köv hétfőn ordít: hiányoztál! Megmondtam hogy nem fogadok el igazolást!

Erre megkérdem: milyen igazolást? Miért adtam tán igazolást? Nem. Akkor mit nem fogad el? Nem fogom igazolni mert maga mondta nem lehet igazolni, hát leszarom írjon be amit akar aztán menjen dolgára.

Beírok egy szaktanárit!! Mondom írjon amit akar, írjon be kettőt egyszerre, csak húzzon már innen.

Erre fehér lett mint a fal majd vörös aztán elrobogott semmit se szólt.

Azóta se kaptam semmit még egy beírást se.


2015. dec. 3. 08:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha úgy mondtad ahogy leírtad akkor egy bunkó frappáns válasz.
2015. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg logikátlan, amit mondott. De próbálj minél kevesebb vitába keveredni a tanárokkal, mert még akkor is nekik kell igazat adni, amikor nem nekik van igazuk. Szerintem hagyd, hadd írjon be, amit akar, aztán legközelebb próbálj megjelenni ott, ahol kell, és ne keresd a konfliktust, mert nagyon megszívhatod majd még érettségikor is akár.
2015. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Budwa válasza:
52%
Nagyon kemény vagy, gratulálok, de ahogy az előző hozzászóló is írta, majd érettségin fogsz meglepődni szépen, amikor majd jól meghúz az egyik tanár téged és pótérettségizhetsz majd. Nagyon okosak tudtok lenni. Nehéz lett volna elmenni a szalagavatóra? Különben megsúgom neked ez az egész országban így van, hogy a 11. osztály szervezi a szalagavatót a 12. osztálynak. Igen, jó nagy paraszt voltál, büszke lehetsz magadra.
2015. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Jaj de frappáns vagy, most biztosan te vagy a legnagyobb jófej az osztályban! Örülök, hogy az Éjjel-nappal Budapest kultúrája végre visszafordíthatatlanul gyökeret vert az iskolákban is.
2015. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

majd érettségin fogsz meglepődni szépen


Szted itt fogok én érettségizni? emelt szintet teszek a tárgyakból a pontok miatt és mivel a suli nem rendez emelt érettségit így eleve más iskolába meygek majd.

Pont leszarom.

Egyénként is ez ma ügy jövő héten a kutya se fog emlékezni rá.

2015. dec. 3. 08:57
 6/32 anonim ***** válasza:
72%

Elég sok dolog van, amihez az embernek rohadtul nincs kedve, de meg kell csinálni.


Ha annyit mondasz, hogy te nem adtál semmilyen igazolást, írjon be, az nem frappáns, talán bunkó, de elfogadható.


De ha alpári módon elkezdesz neki visszapofázni, hogy jó kettőt, meg h húzzon el, meg ilyenek, akkor az csak szimplán paraszt dolog.

2015. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Büszke lehetsz magadra te gyökér, az ilyen iskola sztárja mentalitású emberek sütik a legjobban a krumplit a mekiben.
2015. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
Hulladék generáció - tisztelet a kivételnek, mert az is van!!!! Se kötelességtudat, se tisztelet, se fegyelem. Biztos a munkahelyen is ilyen nagy lesz az arcod. Köszönjük, nagy liberalizmus. Én se vagyok öreg, 30-at töltöttem, de hányingernek tartom a mostani kölykök viselkedését, gondolkozását.
2015. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Én meg 20-t töltöttem, de gusztustalannak tartom az ilyen viselkedést. Azt nem értem, hogy ebben minek is kellene pontosan frappánsnak lennie? Mert ez csak bunkó, de az aztán qrvára.


Nagyon sajnálom, hogy a tanárok nem verhetik a diákokat, megérdemeltél volna egy akkorát, hogy a fejed körbeforduljon. De majd fogsz az élettől kapni pofonokat, pl. mikor a főnöködnek szólsz be.

2015. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Iszonyat nagy gyökér vagy kérdező, de ne izgulj, majd úgyis helyre tesz valaki.
2015. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!