Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik fiú osztálytársam soha...

Egyik fiú osztálytársam soha nem hagy békén! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bárki bármit mond, mindig valami pervez dolgok jön le neki, minden szavamat kiforgatja, aztán olyan dolgokat terjeszt rólam ami nem is igaz, és amikor próbálom másoknak elmagyarázni hogy mi volt igazából, akkor nem hisznek nekem, vagy csak nem vesznek komolyan, a hülye haverjai is mindig beleszólnak mindenbe,és rettenetesen sokat képzel magáról!

Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Mit tettetek?

Mit kéne tennem?

Mit nem kéne csinálnom?



2015. dec. 11. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is vannak ilyen osztálytársaim....Tipikus beképzelt majom,akinek feltűnési viszketegsége van....Igen!Mit nem kéne csinálnod?Visszaszólni,hidd el engem 3 évig qrvázott egy elmebajos,de mivel nem hatott meg hogy mindennek mindenkinek elhord,3 év után leszállt rólam....Csak a baj hogy ez nagyon hosszú idő.Te nagyon ez ellen nem tudsz tenni,csak hagyd rá!!Annál szerencsétlenebb a helyzet....:-)Hidd el nekem nem a levegőből beszélek...Az igazi barátok melletted lesznek majd!!!
2015. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy hagyja abba, meg vissza is szóltam de aztán tök lehordot és mindig megaláz... Én inkább az a csendes típus vagyok.
2015. dec. 12. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Rövid haj, szemüveg, már-már kosztüm, nagyon visszafogott smink, szilárd belső tartás és kérdésekkel válaszolni személyeskedés nélkül. Ha ez nem elég, akkor semmi, tehát nem is érdemes foglalkozni az arccal, úgyse változik.
2015. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!