Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nyakon öntöttem kávéval, az...

Nyakon öntöttem kávéval, az anyja most zaklatja az én anyámat. Komolyan ennyire gyerekes? Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Valaha a legjobb barátnőm volt, én 17 éves vagyok, Ő 18, az osztálytársam.

Megbíztam benne, minden titkomról tudott, amit jól kibeszélt a többi "barátnőjével". Ebből lett egy hatalmas botrány, aztán mikor a barátnői rájöttek, hogy ahogy engem átvágott, az ő dolgaikat is kibeszéli másnak, így kizárták a "bandából". Egyedül volt, látta, hogy én a hiányától függetlenül nagyon jól elvagyok, rengeteg barátom, barátnőm van a lejáratókampányától függetlenül és ez zavarta, többen is mondták, hogy ócsárol a hátam mögött, "gazdag k.-nak" nevez, mindenkinek azt mondja, hogy mennyire utálom a szüleimet és még őket is kibeszéli... Ebből ma elegem lett, megláttam a pimasz képét és mire végiggondoltam volna, hogy mit csinálok, a kávé az már a hajában landolt.

Irigy, megkeseredett lány és most még az anyja is az enyémet hívogatja emiatt. Mert benne nincs annyi, hogy velem beszéljen.


2015. dec. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el anyukádnak az egészet, hogyha olyan a kapcsolatotok és érdekli, és jelezd neki, hogy jobb, ha kimarad ebből az egészből, elég nagy vagy ahhoz, hogy lekezeld. Nyugodtan megmondhatja a másik anyukának, hogy ha a 18 éves lányának problémája van, akkor keressen téged személyesen, és ne csináljon úgy, mint az óvodában. De akár a másik anyuka is felkereshet téged, nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy ezeket továbbítsa nekik, és te majd beszélsz velük, ha felkeresnek.
2015. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

mikor a barátnői rájöttek, hogy ahogy engem átvágott, az ő dolgaikat is kibeszéli


Úgy érted, amikor elmondtad nekik. Semmivel se vagy jobb. Ovis színvonal.

2015. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg onnan jöttek rá, hogyha a legjobb barátnőjét kibeszéli, akkor őket is ugyanúgy kifogja?

Észlény.

2015. dec. 14. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Látom a mai napra is jutott egy gazdaglányos kamukérdés.

Mondjuk ezt a kávéval leöntős témát tavaly már eljátszottad egyszer, akkor is az exlegjobb barinőcskén landolt kávé, csak akkor még véletlen volt.

Nem hiszem el, hogy olyan szánalmas vagy, hogy naponta kiírogatod még mindig ezeket a hülye kamukat.

Most szokásodhoz híven írd meg, hogy fogalmad sincs, miről beszélek. Vagy ne is válaszolj. Legalább néha változtatnál valamin, lennél egy kicsit eredetibb...

2015. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked ez a hobbid, hogy ezt mindenhova odaírod? :)
2015. dec. 14. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked kell megoldanod. Ne foglalkozz vele.
2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Igen, ez a hobbim, mivel qrvára idegesítesz. :D Még mindig jobb, mint a te szánalmas kamukérdéseid.

De komolyan, mennyire lehet szar életed, ha te akkor érzed csak jól magad, ha beleképzeled magad ilyen szituációkba?

2015. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!