Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi lehet annak az...

Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy egy 13 éves fiú az anyja fehérneműit hordja?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt egy pszichiáter esetleg megtudná mondani.
2015. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az osztálytársam női bugyikat hord, de lehet h az anyja vette neki, nem tudom
2015. ápr. 7. 19:49
 3/10 A kérdező kommentje:
mi a pszichiáter?
2015. ápr. 7. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

1.:Mert nincs sajátja.

2.:B*zi(és az anyja mérete pont jó rá).

+1.:Amennyiben az anyja vesz neki, hát akkor kedves egészségére, hogy félreneveli a fiát. Nem az én gondom(igazából a többi sem de unatkozom).

+2.:A pszichológus egy olyan valaki, akinek van diplmoája arról, hogy ért az elméhez, de egy 10-15 perces baráti beszélgetés többet ér mint 2 óra a pszichológusnál, tehát diplomás lóf**zjancsik.

2015. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok:

pszichiáter~pszichológus

2015. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy 10-15 perces baráti beszélgetés többet ér mint 2 óra a pszichológusnál, tehát diplomás lóf**zjancsik."

Nem értek egyet. Aki depressziós, nem fogja a barátait "fárasztani" az érzéseivel, nem fog a barátainak arról beszélni, hogy öngyilkosságon gondolkozik. Úgy érzi terhet jelentene, fájdalmat okozna ezzel, és esetleg vissza is élhetnek a helyzettel. A pszichológust azért fizeti, hogy meghallgassa, és a titoktartás is kötelezi.

A pszichiáter egyébként sem pszichológus.

A melegek meg nem feltétlenül hordanak női alsóneműket.

2015. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Mennyire női az az alsónemű? Úgy értem, csipkés, vagy masnis, olyan, amiről sugárzik, hogy lányok hordják, vagy csak simán egyszínű a cucc, csak nem boxer? Mert ha mondjuk sima fehér "bugyit" hord, az lehet fecske alsónadrág is.
2015. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Gyémántlány"-nak teljesen igaza van, női, vagy nőies ruhadarab...
2015. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mintás franciabugyi
2015. ápr. 11. 08:19
 10/10 mandula95 válasza:

Kérdezd meg tőle?! :D

Lehet nemi identitászavar is. De ha csak a bugyija női, semelyik másik ruhája nem az, akkor ez elég fura...

2015. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!