Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elmenjek a diploma...

Szerintetek elmenjek a diplomaosztómra ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban államvizsgáztam, januárban lesz a diplomaosztóm. Az a 3 év amit a fősulin töltöttem katasztrófa volt. Egyrészt nem illettem bele abba a társaságba, ahova jártam, mert én nem folytattam olyan önpusztító életmódot, mint ők. Többször keresztbe tettek nekem a társaim. A tanáraim szakmailag nagyon jók voltak, és sokat segítettek nekem, viszont a hallgatótársaim nem találták meg a kulcsot hozzám.
2015. dec. 22. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább a tanáraid tisztelete miatt menj el. Elég hülyén éreznéd magad miután kihagynád... Lehet kifejezetten élveznéd is, ki tudja...
2015. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem sz@rja le a szaktársakat. Láttál már diplomaosztót? Szépen átveszed a diplomádat és a családod tapsol...lesz közös fényképezkedés és ennyi. Utána meg elmentek ebédelni.


Ezekben a dolgokban hogyan zavarnának a szaktársak? Megdobálnak és kifújjolnak? Vagy mire gondolsz?

2015. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan mások miatt nem mennél el egy ünnepre, ami rólad (is) szól? Attól, hogy nem szeretted a szaktársaidat, téged is ugyanúgy megillet, hogy ünnepélyesen vedd át az okleveledet, ennyire ne legyél már mamlasz! Nem is kell másról tudomást venned, úgyis ott van a családod, barátaid stb., azok tapsolnak neked, és utána úgyis velük vagy. Ez az ünnep nem a szaktársaidról szól, hanem arról, hogy oklevelet szereztél...
2015. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A diplomaosztó nem bankett... a banketten kell évfolyamtársaiddal lenned... diplomaosztón mindenki átveszi a diplomáját ünnepség keretében, utána pedig a Családjával ünnepel... nálunk legalábbis így volt
2015. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!