Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most elbizonytalanodtam....

Most elbizonytalanodtam. Elmenjek az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Ált. iskolai találkozóról lenne szó, két éve láttam őket utoljára. Úgy jóban voltam mindenkivel, segítettem, ha kérték, bevettek a buliba, ha kértem, de úgy igazán soha nem számítottam, nem tartoztam a 'maghoz'. Tegnap jelent meg a Facebook-on, hogy találkozót szerveznek, én rutinosan odaírtam, hogy nem mennék, de jó szórakozást. Ma felhívott telefonon az egyik szervező srác (ilyen se volt még soha, meg is lepődtem), hogy mindenki ott lesz, aki számít, nehogy már pont én ne menjek el. Furcsa, azt hittem egyátalán nem érdeklem őket. Ezek után elmenjek? Sose voltam még ilyenen.
2014. okt. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel úgy . De ne kéresd magad
2014. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el. Rég láttad őket, ők is téged, pár órás találkozó nem fog megártani :D Lehet, hogy még élvezni is fogod :D

És külön fel is hívott a srác úgyhogy számítanak a jelenlétedre :D

2014. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha alapvetően pozitív a megközelítés, menj el. Kikapcsol, emlékek, bulik visszaidézése, nem rossz ha jóban voltál velük.
2021. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!