Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy feleljek meg másoknak,...

Hogy feleljek meg másoknak, hogy legyek népszerűbb? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki felteszi ezt a kérdést. Nagyon sokan kérdeztél ezt, de mindenkinek más a baja. Az enyém ez: A legjobb barátnőm rohadt nagy népszerűségnek örvend. A fiúk nagyrésze belé van zúgva, viszonylag szép és a fiúk szerint jó a humora. Félreértés ne essék, nem vagyok rá féltékeny, cask én tudok valamit, amit a fiúk nem. Én régebb óta ismerem, és minden apróságon felidegesíti magát. Konkrétan azon is, hogy valaki odament hozzá, hogy mondjon neki valamit. Mondott is, hogy megváltozott a nővére.erre ő megpofozta és elkezdett ordibálni vele. Komolyan, minden apróságon felidegesíti magát. Persze, amikor nem ideges, jó barátnő.Elég aktív, és pörgős. én is az vagyok. csak, ha beszólok órán (csak úgy jön) senki nem nevet. Sőt. És egyszer pár népszerűbb osztálytársunk, miközben beszélgettek, nagyon felém néztek... (A legjobb barátnőm nem volt ott) És most nemtudom mit csináljak. Hagyjam, vagy mit tegyek?

2015. okt. 26. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőlj fel!
2015. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszélj minél több másik csajjal (akár sráccal is?), de emiatt ne hanyagold a barátnőd.
2015. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj másoknak megfelelni mert csak meghülyülsz.
2015. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Zseni létemre utolsó pár mondatodra reakcióm: He??? És akkor mi van? Mindenkinek van szeme.

Miért akarsz megfelelni másoknak? A fejlődés útjának és logikának akarj megfelelni és tökéletes életed lesz.

Mi a shzar ez itt? Komolyan ilyenekke húzod segíteni vágyó emberek idejét. :(((

2015. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te idióta vagy, amiért meg akarsz felelni másoknak!
2015. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ne másnak akarj megfelelni hanem magadnak! Mindig lesznek olyanok akik nem fognak bírni, de majd sok ember lesz aki jó barátod lesz! Csak idő kell hozzá!
2015. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. okt. 27. 09:03
 8/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy azt hiszik, utánzom a legjobb barátnőmet :(
2015. okt. 27. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom, az ilyen barátnők közül az egyik mindig kiemelkedik, általában ez a szebb, szexibb, vonzóbb, (a fiúknak a viselkedés nem számít ennél jobban), a másik kevésbé (ez nem jelenti azt, hogy csúnya). Ha te vagy olyan szép és okos, mint ő, akkor igenis emeld fel a hangod, hogy te is ott vagy, nem vagy te levegő, vagy mondjuk hasonlíts minél jobban a barátnőre (ez nem biztos, hogy a legjobb megoldás), de mindenképpen viselkedj feltűnően te is. Vegyél észre, hogy te is ott vagy. Hátulról nem ajánlom, hogy megtámadd mások előtt a titkaival.
2015. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2015. nov. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!