Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában a tanárok miért...

Az iskolában a tanárok miért nem veszik észre, ha egy gyerek vagdossa magát? Csak számmomra érthetetlen ez ennyire, elég feltűnő azért. Főleg testnevelés órán, v elképzelhető a tanár szándékosan nem vesz tudomást?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 22:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%

Milyen régről beszélsz, és honnan tudod?


Ebben a legfelháborítóbb az, hogy idegen, halott embereknek kitalálsz olyan élettörténetet, ami összeillik a kis elméleteddel.


Honnan tudod, hogy vitték őket kezelésre? Még ma is lenézik, aki pszichológushoz fordul. Gondolkozz már egy kicsit. Nem csak vagdosás lehet öncsonkítás. Csipkedés, karmolás, szurkálás, hajtépés, harapás, égetés... lehet, LEHET, hogy volt olyan nő, akinek tele volt a naptára, egy perc ideje sem volt, de amikor kivette a kaját a sütőből, véletlen odaérintette a kezét a forró tepsihez, és élvezte az endorfint, ami elöntötte az agyát. És nem jött rá soha senki.


Ez is csak egy feltételezés, de valószínűbb, mint azt írni, hogy régen minden okés-oké volt, mert nem volt idejük. (Nem ma van a felgyorsult világ, amikor semmire nincs idő?)


Hidd el, aki függő - mert ez függőség - az talál időt.

2016. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen kezdtem az önsértés. Nem vette észre szinte senki, mivel nem mutogattam. Nem figyelem felhívásért csinàltam, hanem így adtam ki mindent, ami érzelemmel kapcsolatos volt.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez egy milyen jó dolog (,mert nem az), hanem azt, hogy ez nem mindenkinél divat dolog.

A tanárok pedig szerintem azért nem veszik észre, mert nem igazán figyelnek arra, hogy mit éreznek a tanulói.

2016. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Tesóm addig csinálta amíg öngyilkossági kísérlete nem lett. Otthoni dolgok miatt csinálta. Rajtunk sok verésnyom volt tesómon más is mégis szartak bele.
2016. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
észreveszik, csak mivel utálják a gyerekeket, örülnek és alig várják hogy haljon meg
2016. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Drága emberek! Én végigmentem sok dolgon. Vagdostam is magam. Mosószert ittam. Amikor lekortyintottam azután elmenten aludni, abban a hitben hogy reggelre nem ébredek fel. De itt vagyok. Mindezekre nem vagyok büszke. Depressziós voltam/vagyok. Ez az emberek génjeiben igenis benne van. Régebben ez azért bem fordult meg az emberek fejében mert teljesen mással voltak elfoglalva. A háborúk során az emberek azon voltak hogy küzdjenek, nem a saját lelkivilágukkal foglalkoztak. Az én nagypapám öngyilkos lett. Fejbelőtte magát. A nagymamám szintúgy. Egymás után tették meg. A lényeg Az hogy Ti akik elitélitek ezeket az embereket például az alkoholistákat, drogfüggőkek csak ítéltek. Az meg se fordul a fejetekbe hogy tönkrement az életük és nem tudtak máshoz nyúlni. Élőbb ismerjétek meg őket azután majd lehet pálcát törni a fejünk felett. Régebben is volt sok gyilkosság, alkoholizmus. Öngyilkosságról talán azért nem tudtok mert az Isten számára bűn volt. Én már egyszer meghaltam de mégis visszatértem. Ha tényleg el akartam volna dobni az életem, rég megtettem volna. De a sors közbeszólt. És itt vagyok jelen pillanatba is. Élek és virulok.
2017. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!