Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnök figyelmeztetett...

Osztályfőnök figyelmeztetett hogy meg ne próbáljak szalagavatón a barátommal táncolni (meleg vagyok). Milyen reális következménye lehet ha megteszem (mert megteszem)?

Figyelt kérdés

Szalagavatón van az osztálytánc és után ki ki táncol azzal akivel akar (szülő rokon barát stb). Több osztálytársam hozza a barátját/barátnőjét. Nekem is jön a barátom és azzal fogok táncolni ha nem tetszik valakinek majd nem néz oda.

Tájékozódtam és hálistennek a művházban ahol a rendezvény lesz térfigyelő kamerák vannak így ha bárki is tevékenyen próbál fellépni ellenem (tanár szülő akárki) a kamerás felvétellel már irány is az egyenlő bánásmód hatóság és a TASZ.

Aztán ha a sulinak hiányzik egy cikk valamely újság címlapján (mert ebből az lenne) hát tőlem.


Milyen következményre számíthatok?

Uis nonszensz hogy fiú lány táncolhat fiú fiú meg nem mert mondván mit szólnának a szülők.

Hát amit akarnak azt szólnak leszarom.


2015. nov. 24. 08:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

És az osztályfőnököd, hogy hogy ilyen sok mindent tud rólad? Hogy meleg vagy, van barátod, elhívod, vele fogsz táncolni.

Nyilván nem tehetnek semmit sem ellene. Csak majd utána talán nem lesznek olyan kedvesek veled, mivel nem tetted meg nekik ezt a szívességet, hogy nem okozol botrányt.

Nekem egyébként nem szimpatikus a viselkedésed, mert a leírásból úgy tűnik, hogy neked az a célod, hogy direkt megbotránkozz másokat és kiprovokálj valamit, amivel utána szerepelhetsz a hírekben :)

2015. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

attól mert diszkriminál és sokan megszólnak attól még nem biztos, hogy te jössz ki jól egy cikkből...

minden nézőpont kérdése...


"egy egész iskola diszkriminálta a meleg fiú szalagavatóját"

"egy egész iskola szalagavatóját diszkriminálta a meleg fiú"


22F

2015. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg, egyáltalán nem kellett volna beharangozni, én se harangoztam be, hogy a nagybátyám fog felkérni először, merthogy nem is tudtuk ezt előre, mert spontán alakult ki. A tömegben, ahol nem hiszem, hogy bárkinek feltűnt volna hogy ki kivel táncol.
2015. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen semmit sem tehet, viszont nekem sem szimpatikus, amit csinálsz. Nem az, hogy a barátoddal táncolsz - az a te dolgod.

Te egyértelműen direkt provokálsz (itt is!!), és a botrányt keresed.

Az ilyenektől hányok. Senkinek semmi köze hozzá, ki a párod, legyél hetero- vagy homoszexuális. Ne kérkedj és ne tüntess vele.

2015. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
40%

Meg ne probálj? Montam volna, nem probálom, mert tudom hogyan kell.

Kit érdekel mi lesz következménye. Gondolom egy jó nagy kioktatás részedről tanár felé lesz.

Ilyen után fossá oltanám tanárt.

2015. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%
nem biztos hogy a szalagavato a legjobb helye a melegjogi harcnak. ertem en amit irsz, reszben igazat is adok, de kontraproduktiv lehet az egesz.
2015. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

Vannak helyek és helyzetek amikor nem kéne szándékosan provokálni a tömeget.

Abban igazad van, hogy te is azzal táncolhass akivel akarsz,de neked is fel kéne már fogni: Nem mindenki tolerálja még a meleg dolgot, és talán nem kéne csak azért is hangoztatni. Tudod az ilyen viselkedések miatt utálják sokan a melegeket.

2015. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

Reális következmény? Hogy teljesen fölösleges konfliktusokra pazarlod az energiádat. De ha a mártírkodásban örömödet leled, hajrá.

Ha akarsz táncolsz, ha enm akarsz nem, de verbálisan semmi esetre ne konfrontálódj ebben a témában. Egy ilyen konfliktus inkább kárt okoz az egyenjogúsági harcodnak.

Egyébként: nem tudom miért olyan nagyon lényeges a nyilvános tánc akármilyen szempontból, hogy emiatt balhét kellene generálnod. Ha valami megbotránkoztató (márpedig tény, hogy a többség számára az), azt nem fogod tudni úgy megváltoztatni, hogy csakazét is megteszed. Többek között az ilyen viselkedés miatt tartják a sokan az alternatív nemiségűeket "affektáló, pávatollal a s.ggükben riszáló búhziknak". Nem véletlen, hogy a másokra erőltetett megbotránkoztató viselkedést a melegek többsége (legalábbis akiket én ismerek) elítéli.

2015. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

8: Ugyan, mi abban amegbotránkoztató és a balhés, hogy valaki a barátjéval táncol a tömegben?

Egy diszkóban is táncolnak lányok lányokkal, fiúk fiúkkal, mi lenne ebben botrányos és provokatív?

Csak az efféle ellenséges gondolkodás az, ami botrányt generál egy teljesen hétköznapi, senkinek fel nem is tűnő dologból.

2015. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%

9: De akkor minek kellett előre bejelenteni?

Ahogy már írta valaki, nem foglalkoznának vele, ha egy pár lennének a tömegben. De ő már előre készül a megbotránkoztatásra.

Honnan tudja a tanár ezeket, erre nincs válasz? Az én osztályfőnököm nem tudta, hogy nekem ki tetszik, ki nem, kivel mit csinálok, mit nem.

2015. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!