Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kibicsaklott a bokám, de a...

Kibicsaklott a bokám, de a tanárom nem fogadja el a felmentésem, ezért tesiznem kell?

Figyelt kérdés

Mèg december elejèb, kosàredzèsen kibicsaklott a bokàm. Kètszer voltam orvosnàl, ès karàcsony utàn pàr nappal, sikerült rààllnom a làbamra. Az orvos kèrte, hogy egy hònapig ne tesizzek, ès fokozatosan kezdjek el "mozogni", viszont nem írt felmentèst.

Tegnap a suliba, bevittem egy üzenetet a tesitanàromnak, amiben anya kèrte, hogy mentsen fel, legalàbb 2 hètre. A tanàrom, nagyon ideges lett, ès kiabàlt velem, hogy hogyha nem írt semmit sem az orvos, akkor tesiznem kell, holott làtta, hogy mekkoràt estem. Szòval beàllított tesizni, de könyörögtem neki, hogy legalàbb màra mentsen fel, ès hozok neki igazolàst, az orvostól. Nos, egèsz este jegelni kellett a bokàm.

(Fèl ève jöttem ebbe a suliba, ez az elsô eset, amikor felmentèst kèrtem).

Szerintetek jò lesz egy olyan papír, amit az orvos adoty, viszont csak annyit ír, hogy ne mozogjak?


2016. jan. 7. 05:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem felmentés kellett volna, hanem valamilyen lelet, ilyet biztosan kellett neki írni, és adni neked.

Na azt mutasd meg a tornatanárodnak.

(már ha valóban voltál dokinál, és van ilyen papírod)

2016. jan. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vissza kell menni az orvoshoz és felmentést kérni

az osztályfőnöknél pedig ki kell verni a palávert, mert egy ilyen tesi tanár nem normális, mert a testi épségedet veszélyeztette szándékosan

2016. jan. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Lepj a szajaba
2016. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom felmentést a háziorvos ad nem a vizsgáló.


Nekem is volt ilyen szadista napközis tanárom annó, csak nekem törött lábbal kellett játszanom. Nem hitte el, hogy el van törve, hiába sírtam, ordítottam a fájdalomtól. Nagyon ideges lettem kiszöktem mikor nem figyelt elmondtam otthon mi történt, én kaptam egy gipszet őt meg kirúgták

2016. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nincs egy szülőd.
2016. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresd meg az osztályfőnököd, szünetben mondd el neki hogy beszélni akarsz vele, négyszemközt mondd el miről van szó és kérd meg, hogy beszéljen a tesi tanároddal. Ez így működik, ő segíteni fog neked ha megkéred.
2016. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha anyukád felhívja az osztályfőnököt, és megkéri, hogy beszéljen a testnevelő tanárral. Ha szépen megkéri tuti a siker!!!
2016. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!