Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha kiközösítenek a...

Mit tegyek ha kiközösítenek a diákok/tanárok?

Figyelt kérdés
Folyamatosan sértegetnek az osztálytársaim trágár szavakkal stb. Már 1 éve ez megy, fordultam az igazgatóhoz de tojik rá a tanárok meg a hátam mögőtt pletykálkodnak, kibeszélnek. Májusba akarok kiíratkozni, de az még 5 hónap nekem céljaim vannak (rendészeti szakma) írigységből "cseszegethetnek,, ilyen rendőr, olyan rendőr stb. Igy beszélnek velem a jelenlegi sulimba nincs rendészeti szakma, ezért akarok átmenni de az még 5 hónap. Folyamatosan egrecéroznak,szándékosan megaláznak, kiközösítenek stb. Ebből elegem lett, mit tegyek? Folyamatosan nap mint nap embertelen körülményben vagyok, nap mint nap velük vagyok és a kiíratkozást csak májusba tehetem meg annál előbb nem lehetséges. Ne ajánljatok pszhiologust mert nincsen bajom, és nincs rá szükségem annyit szeretnék hogy azt az 5 hónapot emberi körülmények között probléma mentesen véghez vigyem utána új suli, probléma mentes élet, és a karrieremet szeretném valóra váltani de addig csak a negatívumokat kapom meg-e életben :( :( :/ :( :/

#tanár #iskola #diák #kiközösítés #magánéletemben kotynyeleskednek
2016. jan. 7. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy átiratkozol most, vagy kénytelen leszel tűrni. Innen a gép elől nem sokat tudunk ez ügyben segíteni. A szüleid nem voltak bent az igazgatónál? Lehet, hogy az ő szavukra komolyabban venné a dolgot.
2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hány éves vagy és milyen nemü?
2016. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerinted van rá okuk, vagy csak véletlenszerűen te lettél mindenki ellensége...?
2016. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 weca válasza:

TE mit tettél érte hogy sikerült kivívni a haragjukat ? Árulkodtál? Stréber vagy ?

kis kedvenc ?

pasil ágyba is bújsz kö

nyen ?

2016. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, férfi azt nem tudom hogy van-e rá "ok,, stb. De szerintem azért csinálják velem mert írigykednek hogy nekem vannak céljaim, nekik viszont nincs. Elképzelhető hogy én ki tűnők

A sorból, tehát ,,komolyab" ember szomszédok stb. Ők igy látják, lehet hogy ez miatt van, nem megyek bele a hülyeségeikben.

2016. jan. 7. 14:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, nekem a suliváltás volt a "jó" megoldás.


Illetve nem mindig tehetsz arról, hogy így bánnak veled. Engem is csak úgy megtaláltak, bár lehet közrejátszott ebben, hogy egy két éve összeszokott társaságba kerültem új diákként. (Én is próbáltam megbeszélni az osztálytársaimmal, a tanárokhoz is fordultam, de azt értem el, hogy még ellenszenvesebb lett a "közösség". Mind tanárok, mind diákok. )


A pszichológust pedig ajánlom, nekem is jót tett, pedig nem volt bajom. De egy idő után az osztálytársak és tanárok által kiváltott nyomás okozta "sérüléseket" jó ha kibeszéled valakivel. És nem fognak hülyének nézni, nem irkálnak fel dilibogyókat, csak segítenek, ha problémád van.

2016. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana egy pszichológus, aki rávezetne, hogy mi vezethetett ide és hogy kezeld az ilyen helyzeteket. A legegyszerűbb, ha egyszerűen nem törődsz velük, teljesen kikapcsolod őket a szünetben, fizikailag eltávolodsz, rájuk se nézel. Kicsit lazábban kéne kezelni a dolgokat, pl ha rendőrnek neveznek, az nem sértés. Nem hinném, hogy irígykednek, azért annyira nem irígylésre méltó egy rendőrszakközép. Keresd elő a lelked mélyéből a humorérzéket! Honnan tudod, hogy pletykálkodnak?
2016. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is a suli váltás lesz a legjobb, de az még 5 hónap meg 2 félév van nem vesznek már át majd csak május körül mondta az új suli! :(
2016. jan. 7. 14:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Előttem válaszoló: A rendőr szó tényleg nem sértés de a b.z. rendőr igen!
2016. jan. 7. 14:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem egy alkalommal mentem el a tanárok előtt és mindig rólam pletykálkodnak.
2016. jan. 7. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!