Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, hogy egy tanár tudja, hogy fertőz himlővel mégis bejár?

Figyelt kérdés

Mind a két gyereke himlős, ő sem volt még, szóval szinte biztos, hogy ő is hordozza(ő mondta) és mégis simán ül ott velünk, minden nap, a krétánkat és szivacsunkat fogdossa.

Azóta mániám lett, minden kicsi viszketéskor arra gondolok,hogy elkaptam.

Ugye két hét a lappangási idő, nekem meg pontosan két hét múlva lesz egy fontos vizsgám, amit nem halaszthatok.

És ugyebár 12.ben nem ajánlatos 2 hétig hiányozni, még egy nap is sok. Pláne matekból, ha kimarad valami azt már lőhetem, és az érettségimmel játszom.

Szerintetek jogosan idegesít ez a dolog?


El lehetne kerülni, ez nem olyan dolog,hogy más is hordozhatja, akivel kapcsolatba kerülök, ő tud róla és mégis..


2016. jan. 11. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kaptál rá pár éve védőoltást? kb 1 évvel vagyok nálad idősebb és mi 5-6. osztályban kaptunk védőoltást ilyenekre (pontosan már nem emlékszem, de bárányhimlő, rózsahimlő biztos volt, mert még meg is jegyeztem, hogy azokat már úgy is elkaptam régen)


szóval szerintem neked is kellett kapnod oltást és akkor ezt már biztos nem kaphatod el

nem emlékszel rá?


amúgy meg lehet, hogy meg se teheti, hogy emiatt szabadságot vesz ki hosszabb időre

2016. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sima hiszti és némi hipochondria amit csinálsz/érzel. ilyen alapon semmilyen betegséggel ne menjen dolgozni egyik tanár se hiszen bármit el lehet kapni. Egy sima torokgyulladás miatt is hiányozhatsz sőt magán az érettségin is lehetsz beteg! Volt ilyen osztálytársam.
2016. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem joggal zavar. Mert ha elkapod és szövődménye lesz nem az érettségi lesz a legnagyobb bajod.
2016. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!