Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? "Utál" a tanárom 13/L

Figyelt kérdés
Kezdem az elején.. (14 éves leszek jan.27.-én(nem buktam)) 3 hónapja és 16 napja van barátom. Nem feküdtem le vele, nem is áll szándékomban. Ő 14 éves, 8.-os. Én 7.-es. A szülejink is tudják, én szoktam menni hozzájuk, ő is hozzánk. És ma a suliba kint szüneten állunk a megszokott kis helyünkön a barátommal és barátnőimmel. Mikor oda jött a barátom át ölelt. Állunk, beszélgetünk..nevetgélünk. Egyszer csak oda jön az a tanár aki alapból nem kedvel minket(senkit se) és ezt mondta: már bocsánat hogy ide jöttem de ezt nem bírom szó nélkül. Gyomorforgato, undorítóamit csinálunk( ezt nekem mondta), én meg csak állok nagyra nyitott szemekkel, hogy most mi van?!O.o Aztán folytatta: és ti, hát eltudnám magam olykor hányni.. Hogy milyen képeket tesztek ki, ti most mit csináltok kelletitek magatokat? Undorító! Ha a szüleitek látna most titeket elsírnák magukat!! (Ezt a barátnőimnek) itt be csengettek és bementünk. Nem értem, jogos lenne ha tényleg olyat csináltunk volna ami nem iskolába való..de nem! Egy tanárnak nem így kéne szerintem viselkedni, lehord minket mindennek.. A szavaknak súlya van. Szerintem nem probléma, hogy barátom van, jó tanuló vagyok, szüleinket nem zavarja meg semmi.. Holnap vele lesz 2 órám.. Nem merek már rá nézni se:/ Most mit csináljak? Vagy jogos volt?o.O Köszönöm előre is a válaszokat, bocsánat ha van benne helyesírási hiba(telefonról írtam).
2016. jan. 12. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem:

Nem volt jogos.Ismerem az ilyen tanárokat. Figyelj.. attól hogy tanár attól még ember és az emberek egy része bizony ilyen ami elég nevetséges is.

Ne foglalkozz vele de ha mégegyszer mondd ilyet/ilyeneket akkor én a helyedben bekopogtatnék az igazgatóhoz és megkérdezném tőle hogy "EzígymostHe?" persze valami más megfogalmazásban.


Én nem sokáig tűrném ha a tanár nekem ilyeneket beszélne "gyomorforgato, undorító..stb".

Még ha tényleg undorítóak is lennétek meg ilyenek (de abból amit írtál nem hiszem) akkor se jogosítaná fel arra hogy így beszéljen egy diákkal.Meg ha tényleg így gondolná akkor se így kéne megfogalmaznia.


Hát bocs de a "szüleitek látna most titeket elsírnák magukat" résznél meg kiakadtam.

Már ha hozzám beszél ilyeneket akkor a szüleimet ne hozza fel főleg ne így.

2016. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt tudom, hogy 13 évesen nem is, de ha ez most történne velem, akkor leütöttem volna. Amúgy sajnos nem tudsz mit tenni, maximum szólsz az igazgatónak és a szüleidnek, hogy van egy aberrált barom az iskolában, aki történetesen az egyik tanárod.
2016. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy tanár, elkeseredett bárki lehet. Tipikus besavanyodott ember, igaz a múltbéli problémái miatt, de ez lett belőle. Ne foglalkozz vele.
2016. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő a VOLT polgármester felesége.. Ugye bár ha jól tudom egy tanár nem üthet meg gyereket, neki volt ilyen.. Ugy megrángatta egy gyerek fülét hogy ki szakadt. Cigányt rángatott persze az egész család be csődült.. De semmit nem tettek. Én félig cigány vagyok, arra is gondoltam hogy ez nem tetszik neki:/ nem tudom. Anyukám azt mondta ne foglalkozzak vele, de engem igen is zavar hogy engem/többieket megaláz mindenki előtt. Az igazgatóval semmire se megyünk nem valami megértő:/
2016. jan. 12. 20:09
 5/9 Sanya456123 válasza:
Az iskolába a sok igazságtalan tanár szerint nem való a szerelem azon hogy megölel egy fiú egy lányt nincs semmi nyoma a szerelemnek kivéve ha a tanár tudja hogy jártok amúgy szerintem a szerelemet mindenhol ki lehet nyílvánítani kivéve ha nem fajul el a dolog ott ahova ez nem való
2016. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sanya456123 válasza:
Ötödik válaszoló vagyok: ui.: ezt a pár évet pedig már próbáld meg kihúzni ezzel a hülye tanárral a fiúddal pedig legyetek boldogok és ne foglalkozzatok ilyen barmokkal 13/f
2016. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigykedik, hogy ő már nem fiatal. Annyira ismerős, nekem is ezt csinálta az egyik tanárom. :D Ne is foglalkozz vele. :)
2016. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk a suli pszihologusával(aki rokonom) és mondta, hogy nem mi vagyunk az elsők akik panaszkodnak ilyenért erre a tanárra. De semmitnem tudd ő tenni:/
2016. jan. 13. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia mi lett a tanárral ?
2017. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!