Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utál a tanárom?

Utál a tanárom?

Figyelt kérdés
7.o.-s fiú vagyok. Egészen eddig kitűnő voltam minden tantárgyból, azonban idén bejöttek az új tárgyak. Kémiából és fizikából 5-ös vagyok, de föciből és bioszból 3-as 4-es(ugyan az a tanárnő tanítja). A dolgozatoknál folyamatosan azt érzem, hogy direkt engem akar szívatni. Pl. Földrajz dogánál egy táblázat kapcsán megkérdeztem, hogy mindent be kell-e írni és csak egy csak egy helyre mehet-e. Ő igent mondott. Mikor kikaptuk pontot vont le ezekért. Megkérdeztem tőle, hogy miért, mikor azt mondta, hogy mindet be kell és csak annyit mondott, hogy"Sajnálom, félreértettük egymást."
2015. nov. 26. 21:33
 1/3 Mark990728 válasza:
0%
mond neki hogy héj k###a mit gondolsz hogy azért mert te el b##tál valamit annak én igyam meg a levét
2015. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy nem vagy neki szimpatikus, de nem feltétlenül utál. Csináltál valamit, ami unszimpátiát válthat ki belőle?
2015. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Nem. Mindig megadtam mindnekinek a tiszteletet.
2015. nov. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!