Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 13 éves vagyok és kiközösítene...

13 éves vagyok és kiközösítenek a barátaim mert nincs iphone-om. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:(
2016. jan. 15. 22:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ilyen nincs a valóságban, eltúlozzák sokan ezt a gazdag - szegény témát, nálunk is van, akinek iPhone-ja van, van, akinek nincs, de ebből sose volt vita, max. akinek nincs, az "irigykedik", meg amúgy se vágyik mindenki pont arra, egy srác is megmondta, hogy sokkal jobban szeret más telot, pedig elég tehetősek, meg menő, de mégse az van neki, aki meg csóró és iPhonnal futkároz, az meg inkább szánalmas...
2016. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
35%

Ez akkora szar kamu... most komolyan, a fogyatékosokat mindig verik, de régen legalább elismerték, hogy azért lettek pont ők a kiközösítettek, mert testileg és lelkileg egyaránt satnya, életképtelen kis görcsök. Most pedig divat lett a pénzt okolni, "azért vernek, mert nincs iphoneom, meg nike cipőm, meg gucci táskám" persze, ez Magyarországon, a kilencmillió gazdag országában tök hihető.


Főleg a sulikban nem az megy, hogy van 1-2 gazdag gyerek, akit a csóró suttyók irigységből csesztetnek, dehogy, pont fordítva... hát persze, én hiszek neked.

2016. jan. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
10%
Kérj iPhone-t a szüleidtől :D
2016. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
64%
gombos nokiám van (gimnazista vagyok), soha nem volt még okostelefonom, a haverjaimnak volt, néha picit rossz érzés volt, de inkább büszke vagyok rá, hogy nem olyan antiszociális és "kocka" vagyok mint ők..
2016. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
43%
Húzz be nekik egyet! Nem kell hogy árulkodj, az gyáva dolog! Vagy szállj velük szembe és oszd ki őket, vagy pedig minden előzmény nélkül lépj le és sajnáld le őket!
2016. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
33%

Köszönjük bejelentésedet. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

Kamuszagot hoz a szél

2016. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 yoshimitcu ***** válasza:
71%
17 es válaszoló ha nekem élőben mondanál ilyet azt megemlegetnéd egy életre bevagdalnálak zsiletpengével utánna besóználak.
2016. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ez tuti, hogy kamu kérdés...

De egyébként meg anyádnak nem tudsz szólni?

2016. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen nincs/nem létezik. -> Kamu kérdés

Pont.

2016. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Csillámkecskeláma123 válasza:

Én hetedikes vagyok, negyedikben engem is vertek, de mivel a tanárok kedvence volt az, ezért nem hittek nekem.

Később elmentem másik iskolába, ahol jól el is voltam (sajnos már hatosztályosba irattak a szüleim), szereztem néhány jó barátot. A visszaütést nem ajánlom, mert akkor biztosan ők fognak szólni, vagy mégjobban kiközösítenek. Hogyha van az iskoládban A, B, C osztály, talán megoldás lehet, ha átmész másik osztályba, de hogyha vannak normálisabbak is jelenlegi osztályodban, akkor barátkozz velük, és védjétek meg egymást :)

2016. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!