Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak engem néznek, mert csak...

Csak engem néznek, mert csak fiú barátaim vannak? Titeket is kiközösítenek érte a lányok? 17/L

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 2 barátnőm van, a többi mind fiú barát (7-10, nem tudom). A barátnőim néha "számon kérik", hogy miért nem viszek még lányokat a társaságba - azért, mert fiúkkal jobban kijövök, egyszerűbb barátkozni (pedig nem vagyok fiús, párom is volt hosszú ideig). Aztán az egyik bevallotta, hogy ő is így van ezzel.

Sajnálom, hogy így alakult nálad. Ne foglalkozz azokkal a lányokkal, akik kiközösítenek. Másik közösségben lehetőséged lesz, hogy máshogy legyen. ;)

2015. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el még mindig jobban jártál azzal, hogy lány vagy és fiú barátaid vannak, mintha fiú lennél és csak lány barátaid lennének. Akkor konkrétan bzinak néznek :D Én nem vagyok egyik cipőben sem, de azért 17 évesen nehogy már ez gáz legyen, hogy kinek ki a barátja, jobb helyeken ezzel már 12 után nem foglalkoznak az emberek.
2015. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem számít, mindenki segíteni próbál mindenkinek. 14/l
2015. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Csak fura,hogy ilyen miatt kiközösítenek/kiközösítettek már korábban is.

2015. jan. 3. 03:59
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne aggódj miatta...

SOK lánybarátság nem őszinte. Hetekig elvannak utána pedig meg tudnák fojtani egymást

19/F

2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!