Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok úszni! Mit tehetnék?

Nem akarok úszni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sokára kötelező lesz az úszás a gimibe, én pedig nem tudom, hogy hagyhatnám ezt ki.

Először is nem tudok úszni.

Én benne lennék, hogy segítséggel megpróbálom megtanulni, de azt az arrogáns nőt ki nem állhatom. Azt mondta, hogy aki nem vesz részt az úszásórákon, azt kapásból megbuktatja.

...És ott a sok ember körülöttem, nem mellesleg szégyenlős is vagyok. Hogy öltözzek át? Aztán még száríthatom is a hajamat, meg cipelhetem az úszócuccomat.

Hogyan szerezhetnék felmentést, kitől kérjek, mit csináljak?

Lehet, hogy rigolyás vagyok, de engem már az is elborzaszt, hogy 30akárhány emberrel "áztassam" magam egy vízben.

Kérem, írjatok amit akarok, bármi jöhet!

Nem tudom mit tegyek...

L



2016. jan. 18. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
sportegyesületi igazolással nem lehet kihagyni?
2016. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most adtál egy kis reményt.:)

Igazából a lényeg nem az, hogy úszni kell, hanem, hogy az ezt az osztályommal, azzal a tanárral, valamint ott mindenki előtt kell.


Megkérdem mindenképp!

2016. jan. 18. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek. Én is szörnyen utálok uszodába menni az osztállyal! :D

Mi múlt pénteken voltunk először. Bár utólag visszagondolva nem volt olyan rossz. Azon lepődtem meg, hogy a tanár először azt mondta, hogy deszkával ússzunk. :D Igaz, èn nem nagyon tudok úszni, szóval annyira nem bántam. :) Meg egyszer véletlenül benyeltem egy kis vizet, hát az elég kellemetlen volt. :/ A tanárunkat én is eléggé utálom, mert nagyon szigorúan osztályoz és kivétel nélkül csak az egyen póló és a piros torna nadrág felel meg neki órán...Ha a menstrúációd épp arra a napra esik, akkor már kapásból van egy indok, hogy miért nem úszhatsz. Gondolom csak orvosi igazolást fogad el a tanár. Emlékszem én egyszer egy ideig nem úsztam még alsóban, mert akkor egy szemölcs nőtt a talpamon. :D

2016. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nagy nehezen kilehet bírni ezt az úszást, mégha az ember utána mindig el is fárad. A legrosszabb talán az, ha osztályozni is akarják és nálunk valószínűleg így lesz.Gondolom ti sem mentek többet 5-6 alkalomnál. :)
2016. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam én is, mindenféle ócska kifogást kitaláltam, az első óra egy az egyben elment azzal, hogy "véletlenül" sehogy sem sikerült a rengeteg hajamat maradéktalanul betuszkolnom a sapka alá, később behazudtam ezer megfázást, torokfájást, bokarándulást, mikor mit. Pár órára így is kénytelen voltam bemenni (pontosabban ott voltam mindig, mert aki fel volt mentve, annak kint kellett ücsörögnie az előtérben, fene tudja, ennek mi értelme volt), hogy ne legyen nagyon feltűnő a konstans lógásom, gyűlöltem az egészet. Nem is mentek velem semmire a tanárok, hehe.


Klórallergiád nincs egészen "véletlenül"? Esetleg valamilyen tüdőbajod? Ezekre remek felmentéseket lehet kérni. Azt pedig egyébént nem teheti meg a kedves tanárnő, hogy élből megbuktat, ha ellógod az úszást, mert nyilván nem csupán ebből áll az egész éves tananyag.

2016. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!