Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször rámjön az az érzés, hogy tiszta szívből gyűlölöm az összes embert, szabadulni akarok tőlük, de az öngyilkosság nem megoldás, mert akkor a társadalom nyert. Mit tehetnék ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő,egyszer teljesen jól megvagyok,néha meg rámjön ez az 5 perc. Mit tegyek? Pszichológushoz jártam már,sz@rt sem ér.
2013. nov. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
éreztem és néha még mindig ugyanígy érzek ha gondolod hogy segítsek, akkor írj nyugodtan privátban. teljesen értem miről beszélsz. nagyon hasonlóan érzek gyakran. szóval meg tudnánk szerintem beszéni, de rád bízom. :D
2013. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

túl sok negatív élményed, tapasztalatod van az emberekkel szemben

pedig nem mindegyik tróger, de ahhoz meg kell ismerj sokat és trógereket is sajnos...

2013. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Én szeretem az embereket, úgyhogy sajnos nem tudlak megérteni.
2013. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
keress hozzád hasonló, vagy téged eltűrő értelmes embereket és beszélgess velük. a pszichológus tényleg nem sok mindenre jó.
2013. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zsana54 válasza:
58%

Nagyon megtudlak érteni,bàr én nem az összes embert gyülölöm,s akit kellene sem tudom gyülölet nincs a szotàramba,inkàbb megvetés undor.

ha van kedved nekem is irhatsz Privibe mi az ok?

Azt ha meg lehet szüntetni akkor elmulhat,de ezt neked kell akarni,bàr leginkàbb megtenni tudni tul lépni

2013. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2013. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!