Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztálytársaimat!...

Utálom az osztálytársaimat! Pedig én vagyok a legjobb tanuló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5. osztályos lány vagyok, de az osztályom mindig cikiz, hogy dagadék stb. Igaz dagi vagyok, de hát vannak bukásra álló lányok akiket nem cikiznek, mert ők a 'menő csajok'. Nah kezdjük. Van 4 menő fiú, 6 közepesen menő fiú, 2 bukásra álló fiú, 2 menő bff csaj, 5 középmenő csaj, 3 egyáltalán nem menő csaj /abba én is benne vagyok/, 4 menő bukásra álló csaj (kicsit dagi az eggyik). Mit tehetnék? Nem szeretnék lerontani, mert én állok az Év tanulója díjra 8. osztályba. PLS értelmes válaszokat!
2016. jan. 18. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz velük,csak irigyek rád mert jó tanuló vagy
2016. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cikizok kozul senki se bukik meg, válts iskolát, ha tudsz vagy ha mersz.
2016. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Stréber vagy.
2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Csak irigyek rád mert okos vagy. Ha nagyon zavar hogy cikiznek akkor menj át másik osztályba vagy másik suliba.
2016. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne stéber te nyomorék?
2016. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pontosítok. Ha úgy érzed, már nem bírod ki veluk tovább, akkor válts iskolát. Az meg egyértelmu, hogy irigyek rád.
2016. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

" az osztályom mindig cikiz, hogy dagadék stb. Igaz dagi vagyok"

Ezek alapján hogyan következtetted ki, hogy a jó jegyeid lerombolása lenne a megoldás, de komolyan.

2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, külön kéne választani a tájparasztokat a műveltektől. Ez a menő fogalom pedig annyira nevetséges, attól hogy olyanok mint a tarajos gőte még nem lesznek menők, a parasztos viselkedés nem az.
2016. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyukám is mindig mondja, hogy ne foglalkozz velük! Te okosabb vagy annál, csak irigyek! :)
2016. jan. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!