Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tesztek, ha olyan...

Ti mit tesztek, ha olyan társaságba keveredtek, ahol sok a gyerek?

Figyelt kérdés
És mindenki elvárja, hogy az ő gyerekével legyél elfoglalva, mert a tiéd már nagy? És egy megveszekedett kérdést se tesznek fel, mert annyira kicsik az ő gyerekeik, közben meg azt is elvárják, hogy felnőttként tartd szóval a kisgyermekeseket, a te gyereked meg egyedül üldögél?

2016. jan. 24. 00:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondták, hogy ilyenkor látványosan szégyenítsem mega gyereket, hogy antiszociális, meg csináljak ilyen jeleneteket, mert a pedagógia az meghalt, maximum a színészkedés...
2016. jan. 24. 00:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyről azonnal elhúznám a kanyart. Nem igazán értem a kérdést; miért kell a gyereket megszégyeníteni, ki mond ilyet? És aki ilyet mond, az tulajdonképpen mit is akar elérni vele? Mi köze ehhez a gyereknek? A szituációd alapján egy rakás hülyе szülőről van szó, akiknek feléd vannak jogtalan elvárásai (foglalkozzon ő a gyerekével, ha már a világra ellette, vagy legyen valami normális, közös program, de a szitu alapján ez elég reménytelennek tűnik). Gyereket nem szégyenítek meg, az rám nézve lenne szégyen (és akkor még finom voltam). Akkor már inkább az ostoba szülőt - a gyereke előtt, szegény, legalább hamarabb kinő abból a korból, amikor még isteníti (nem mintha ez jó megoldás volna).

Bocs, ha félreértettem.

2016. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mennék ilyen társaságba.
2016. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a gyerek megszégyenítős dolgot nem értem én se. Mi értelme lehet annak. Nem vagyok pedagógus, de az hol jó, hogy a gyerek egy halom negatív érzéssel befordul? Persze, akkor csendben lesz, de szerintem a nevelés nem így működik. De javítson ki az aki szerint tévedek, szülő se vagyok még. Csak simán nem látom az összefüggést.
2016. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Töltök magamnak két pohár bort :D
2016. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menekülnék. Minden gyerekes helyről menekülök de leginkább oda sem tévedek.


Mások gyerekeit nem kötelező tutujgatnod. Vidd a tiédet olyan társaságba, ahol olyan gyerekek vannak, akikkel tud játszani. Ha nem érzitek jól magatokat abban a társaságban, nem kötelező odajárni.

2016. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazabol jobb igy, mert nem is volt jol szegeny, beteg, jobb, hogy nem vegyult, en legkozelebb bevonom a dumalasba, ha nem annyira elesett, utolag jobb is, koszi, hozzaszoltatok
2016. jan. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!