Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha a 12 éves...

Mit tegyek ha a 12 éves öcsémet állandóan szivatja egy gyerek a suliban?

Figyelt kérdés
25 vagyok, van egy mostohabátyám aki 26, az öcsém 12 éves. Nos az öcsémbe állandóan beleköt egy cigánygyerek (akivel mellesleg az egész osztály rosszban van, és kiemelem: NEM ÉRDEKELNEK AZ ANTIRASSZISTÁK, TUDOM HOGY VAN KIVÉTEL DE EZ NEM AZ!). Aztmondta hogy állandóan megalázza (értem ezalatt azt hogy az osztály előtt le "kutyázza", vagy felpofozza persze nem erősen). Anyám volt bent az ofőnél, de megúszta. Úgy döntöttem kézbeveszem a dolgot. És azért sem hagy nyugodni mert ezt én is átéltem, sőt még durvábbat: amikor az öltözőben körbeállt 2 3x bukott nyomoronc és a " haverjaim" nézték ahogy gyomorszájon vágnak. Akkoriban nem voltam valami sportos alkat, de ez nem lényeges. Az lenne a kérdés mit hogyan? Nem akarok rontani a helyzeten

2016. jan. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi köze ehhez a mostohabátyádnak?
2016. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AZ igazgatóhoz menjen be anyukad.
2016. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A mostohabátyám úgy jön ide hogy ő is be tud segíteni.

2.: gondok voltak a gyerekkel sokkal nagyobbak. Nemhiszem hogy ott többet elérne/nénk.

2016. jan. 23. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó megoldást sajnos nem tudok, de azzal csak rontanál a helyzeten, ha megpróbálnál beleavatkozni. Valószínűleg nemhogy leállna, hanem még jobban is piszkálná, vagy bosszúból tényleg megverné/megvernék a haverjaival.
2016. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok szólni az egyik barátjának hogy vigyázzanak egymásra ha folytatja. De ha elmennék és valóban úgy lenne hogy még jobban, akkor én sem állok meg a szónál. Csak nem engedhetem hogy általános végéig csesztesse szegényt
2016. jan. 23. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Hm, tényleg nehéz kérdés, mert szerintem is ha beleavatkoznátok, akkor a hülyegyerek csak még durvábban rászállna szegény öcsédre... Ha meg esetleg ti nagytesók eltángálnátok kicsit, el tudnám képzelni, hogy visszajönne az egész pereputtyával és nektek esnének... :(

Egyedül az az ötletem van, hogy nem lehetne másik suliba átiratni öcsédet?

2016. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon. De még ha át is iratnánk, mindenhol vannak ilyenek.
2016. jan. 24. 09:01
 8/10 anonim válasza:
Esetleg megpróbálhatnál a gyerek szüleivel beszélni, ha ez nem jön össze én megverném a gyereket, de ez a lehető legrosszabb amit ilyenkor valaki tehet.. jó megoldás nincs, az iskolacsere lenne a legértelmesebb :/ szabad tudni, hogy hova jár az öcséd?
2016. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apukának leba.. egy olyat hogy remegjen alatta a talaj. Aztán a kis sukár pujáró megéri, hogy ez fáj ezért nem bántom a tesót.
2016. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rendőrség, mielőtt nagy baj lesz.
2023. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!