Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ugye, nekem volt igazam?

Ugye, nekem volt igazam?

Figyelt kérdés
Már nagyon beleuntam,hogy azt osztálytársaim,tőlem kérdik mit vettünk miből fogunk írni minden egyes héten.Így aztán letiltottam pár embernek az üzeneteit mert elegem volt,hogy folyton zaklatnak járjanak iskolába szerintem.Mivel esti suliba járok kétszer megyek egy héten nem olyan megerőltető szerintem,hogy ne lehessen jönni.Erre kiakad más fiókból írt,hogy mi jogon tiltom őt le.Azért nem mondtam meg neki mert nem akartam bunkó lenni és megbántani,hogy basszus ne írj már mert már nagyon unlak.
2016. jan. 26. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
H lett volna? Kerdesed elolvastad egyaltalan? Kommunikacio s problena megoldas helyett letiltasz valakit. Logika............
2016. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam az ilyen dolgok megoldója sose nem tudtam,hogy megmondani kedvesen,hogy durván idegesítenek.
2016. jan. 26. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, sajnos én anno hagytam magam gimibe aztán, mindig én huztam rövidebbet volt, hogy már akinek csináltam hazit jobb jegyet kapott mert tanár kedvelte...
2016. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem tiltani kellett volna őket. Nem értem, hogy ezt miért nem lehetett szimplán kimondani nekik, ahogy ide leírtad.
2016. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert,az milyen már,hogy nagyon unlak létszi ne írjál már?
2016. jan. 26. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

"Létszí"... Behányok. Tudod, hogy mi a teljes mondat? "Légy szíves!". Ez! Ebből lesz a "légyszí", de, hogy a "tsz" változatot melyik elvetemült állat találta ki, azt nem tudom.


És, hogy milyen? NORMÁLIS!! Ezt kellett volna írnod.


Vagy ezt: "Légy szíves, hagyjál békén, járjál iskolába, mert én már meguntam, hogy én vagyok a tanárod!"


Ennyi. Csak ehhez nem kellett volna az agyat az anyaméhben hagyni.

2016. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És attól jobban érzed magad, hogy letiltottad? Ez aljasabb húzás, mint ha megírtad volna nekik.
2016. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kibékültem vele,megbocsájtott tehát lényegtelen.
2016. jan. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!