Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye igazam van, h nincs fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye igazam van, h nincs fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igazad
2014. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Igaz, és van egy tücsök a szobámban.
2014. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Igen!
2014. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nincs igazad. Létezik :) És pont: .
2014. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
2-es. Nekem is. Már 1 hete ott ciripel a terráriumháttér mögött a nyomorultja
2014. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2014. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Az attól függ....


Ha megismerkednek, barátok lesznek, jól kijönnek, akkor tényleg esélyes, hogy előbb-utóbb az egyik fél bele fog szeretni a másikba. Ennek következménye lehet szenvedés, barátság vége vagy happy end, ha a másik fél is többet érez vagy belemegy, hogy megpróbálják.


Ha már mondjuk gyerekkoruk óta ismerik egymást és jó barátok, akkor nem túl valószínű, hogy tízen/húszon-X év után fog az egyik belezúgni a másikba.


De akár olyan is lehet, hogy egyikük se érez vonzalmat a másik iránt, csak jól kijönnek. Akkor is lehet köztük csak sima barátság.

2014. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit te igazságnak gondolsz az nem az.
2014. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem van..:)
2014. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MolotovPunk ***** válasza:

Nem sok esély van rá.

Nekem volt olyan csaj barátom,aki tényleg az volt évekig,aztán végül párszor lefeküdtünk,love is lett,de hamar vége lett stb...

Később lehet akár szerelem is egy fiú/lány barátságból,viszont szerelem után barátság nem megy...Pár hónappal később szakítottunk és azóta sem beszéltünk.Ennek már legalább 3 éve.


Mondjuk én úgy vagyok vele,hogy nekem az igaz barátaim mind srácok.Van most is egy csaj barátom,de azzal nem nagyon járok el inni,meg nem is jön be nekem,mondjuk azt éreztem,hogy talán ő többet akarna...úgy,hogy közben már van palija.

2014. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!