Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tulreagalom es nincs igazam ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom es nincs igazam ugye?

Figyelt kérdés
Szoval a ferjem kikuldetesben van nemetbe fel evig...ket-harom hetente 1-2 napra johet haza.en itthon maradtam a babankkal, aki most fel eves. Sokszor hivjak a ferjemeket focizni,tekezni,meccsekre a nemet kollegak es szoltam neki,hogy nem tetszik,hogy heti harom alkalommal elmegy es este 10 kor er haza.Raadasul a ceg ezeket nem fizeti nekik,pedig azt mondja,hogy ezek leszervezett programok. Ertem,hogy nem akar kimradni a tarsasagbol,megis szoltam neki miatta,most nem ment el en meg rosszul erzem magam.tulzasba vittem ugye? Most ugy erzem talan nem voltigazam es hynom kene hadd menjen...?

2014. szept. 28. 21:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
19%
Sztem igazad van, rád is igazán szánhat időt :)
2014. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itthon velunk van es szinte csak vasarolni van idonk a kovetkezo kimenetelre. Nemetbe megy ki melo utan.csak mar az zavart h hetvrgen az arra elo ismerosei elvittek magukhoz pentektol vasarnaog,hetfon tekezni ment,kedfen focimeccsre,szerdan kezi meccsre.mind keso estig tarto program...
2014. szept. 28. 22:11
 3/18 anonim válasza:
66%
Kinn gürizik, hogy legyen miből élnetek. Focizni megy nem k.rvázni. Most üljön otthon minden nap csak ezért? Napi négy órát fogjátok egymást bámulni skypeon vagy mit szeretnél ?
2014. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha megengedheti a pénzből amit keres és ha másnap el tudja látni a feladatait, akkor hagy menjen.
2014. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen megértem, hogy mi esik neked rosszul, én is nő vagyok, viszont a másik oldalról s tudok neked nyilatkozni. Én is dolgoztam külföldön 2 hónapig, és annyira hiányzott a párom, hogy minden alkalmat megragadtam, csakhogy múlassam az időt. Szerintem a Te férjed is kizárólag emiatt teszi ezt, hidd el. Próbáls ebből a szemszögből is nézni. Tuti, hogy nem szívesen megy el velük szórakozni, de akkor jobban megy az idő, és közelebb kerül ahhoz, hogy végre a drága Családjával, Veletek lehessen.
2014. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

1. "németbe" - ennyire ne legyünk már igénytelenek a magyar beszédet illetően. "Németországban"


2. Igazad van.

2014. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Mi a fenének nem mész te is ki,főleg ha most gyerekkel otthon vagy és dolgoznod sem kell?

Szerintem ez csak arról szól, hogy irigyled a szabadidejét.

2014. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha az együtt töltött idő rovására menne, akkor megérteném. De te konkrétan arra kéred, üljön otthon, csak mert te is otthon ülsz? Szerintem hagyd, a szabadidejében csináljon, amit akar, ezek ártatlan dolgok. Inkább azon dolgozzatok, hogy többet lehessetek együtt. Tényleg kiutazhatnál hozzá időnként..
2014. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Értem miről írsz.Az én férjem is külföldön dolgozott 3 hetet,az egyik kollegájával mentek sokat kirándulni(tirol,tehát volt mit nézni),aztán a kirándulásokon,útközben beültek étterembe kajálni,persze mindig az volt,hogy a kollega mondta,hívta.Mondtam,hogy jól van nincs is ezzel semmi gond,tudom,hogy kellenek a külön programok,hisz nem vagyunk összekötve,talán én is elmegyek a barátnőimmel,vacsizgatni meg sétálgatni a városba.Azt mondta,hogy az neki nagyon rosszul esne,azóta Ő sem jár ott sehová,gondolom azért,hogy én se menjek sehová,mondjuk kedvem sem lett volna hozzá.
2014. szept. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Túlreagálod és nincs igazad. Miért kellene otthon ülnie egy idegen országban teljesen egyedül?
2014. szept. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!