Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem van igazam? Ugye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van igazam? Ugye, hogy hiába veszel lánynak cigit, hívod meg kajálni, viszed haza kocsival, attól nem a barátja leszel, hanem a csicskája?

Figyelt kérdés

A haverom kiszúrt egy lányt, és tetszik neki.

És úgy akar bevágódni nála, hogy meghívja kajálni, cigit vesz neki, meg autóval haza viszi.

És mondtam neki, hogy igy nem a barátja lesz, hanem a csicskája!

De azt mondta, hogy hülye vagyok, és a lányoknak bejön az, hogy a kedvükre teszel, meg bármit megteszel értük.

Már hetek óta csinálja ezt, hívom mindenfelé, de leráz, hogy most csajozik...


Ugye, hogy nem fog sikerülni a lányt megfektetni?

Mert ezt akarja!



2014. jún. 23. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:

1.) Ha ezt csinálja haverod a semmiért cserében, akkor csicska lesz!

2.) Ha legalább hagyja a csaj, hogy cserébe megkefélje, akkor a csaj lesz q**rva.

3.) Ha lány akar tőle valamit, de ő azt hiszi, hogy emiatt lesz/marad vele a csaj, akkor haverod egy retardált pö***cskarima.

2014. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

neked van igazad abban, hogy ez egy hülyeség.

az első jól leírta. ő csicska lesz, ha te így hívod, a kiszemelt lány meg egy k....

nagy hülyeség ezzel teperni egy lányért.

de érdekes gondolat, hogy ha férfiak ilyen tévhitekből csinálják ezt, hogy majd sikerül mást is elérni a lánynál, aztán később a lány már szinte elvárja a kocsikázást meg a cigit, meg mindent, akkor már túl macerás, meg felháborító, hogy micsoda k...k a mai lányok.... :)

szerintem ne vegyen neki semmit. ha kiskorú, arra vannak a szülei, hogy ruháztassák, hogy az utazását megoldják. (a cigi más dolog, arra szülőként amúgy sem adnék... arra van a diákmunka, vagy az apróbb ház körüli munkák, max a zsebpénzéből vegyen, amit akar, de én nem adnék rá.)

felnőtt emberként meg ugyanúgy tartsa el magát, egy lánynak is képesnek kell erre lennie a mai világban.

szóval mondd meg a haverodnak, hogy nagyon hülye, ha azt gondolja, ezzel eléri, amit akar. vagy ha el is éri, alig egy-két héten belül már sírni fog neked, hogy milyen sokba kerül ez a lány... kívánom, hogy inkább így legyen :D :)

2014. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :D
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Fényesitsd tovább a bohocot!
2014. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Miert, szerinted hogy kell felszedni egy csajt? Odamesz hozza, szajbavered, hogy tudja egybol ki a ferfi aztan meg is van?


Igaza van a haverodnak: hulye vagy.

2014. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Udvarolni kell egy lánynak. Nincs igazad.
2014. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
én inkább randizni hívtam volna, egy fagyira, mert az semmi... vagy strandra, biciklizni, túrázni...
2014. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha letezne Nobel dij a csicskasagra, a haverod tuti eselyes lenne ra hogy megnyerje
2014. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gall69 válasza:
Amatőr banda! Mi köze a bevásárlásnak a csajozáshoz? Ha stílusod van nézhetsz úgy ki, mint a notredami toronyőr,felkelted a nő érdeklődését vásárlás nélkül is.Aki a csajozás "elemeit"összemossa a csicskáztatással, az nem érti a nő szavát! Az fél a nőktől, vagy nem áll fel a szerszáma, ezért a durvasággal kompenzál. Sajnálom a mai csajokat !!!
2014. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cigi a legfontosabb, azt mindenféleképpen vegyél neki.
2014. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!