Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most komolyan ezért utál az...

Most komolyan ezért utál az egész osztály?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hát engem szépen kiközösít az egész osztály, aztmondják, hogy pl. fociban mindenkit fellökök (még úgy igazából senkit sem gáncsoltam el direkt). Amikor meg hagytam had játszanak ők akkor meg azt mondják, hogy nem csinálok semmit. Szóval ha focizok legjobb tudásom szerint akkor ott leparasztoznak, hogy én milyen bunkó vagyok, hogy ndm passzolok.. Meg, hogy a régi "legjobb barátom" levegőnek néz és a másik osztálytársammal ott röhögnek kb. a semmin csakhogy engem bosszantsanak. Aztán olyat szól az egyik, hogy miért vagyok megsértődve. Én erre azt mondtam nekik, hogy "Ti nem szóltok hozzám B+ (bocsánat a csúnya beszédért) én meg nem fogok odemenni hozzátok. Erre azt mondja, hogy" Te nem jöttél oda hozzánk! "

Én az összes szünetben ott álltam mellettük.. Hozzám szóltak? Nem! Én meg nem fogok nekik nyalizni.. Meg, hogy még engem piszkálnak mindenért, órán a székem húzgálják, beszólogatnak.. Én nem akarok vissza szólni, mert nagyon betudok durvolni. Tesómmal sokat verekedtünk szóval:D én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, miattam még meg is verhetnek.. Nekem ott a legjobb barátom, a KUTYÁM. Ő mindig mellettem van. ❤

Na visszatérek a kérdésre: Most komolyan ezért? Hozzam valahogy rendbe vagy haggyam az egészet, még másfél évet kell kibírnom velük. 13/L


2016. jan. 26. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért. Bunkó kommentet nem fogadok el.
2016. jan. 26. 21:16
 2/6 anonim válasza:

Nem vagy jó tanuló vagy valamiben kiemelkedő? Esetleg féltékenyek rád. Csináltál valami nem "megszokottat" mostanában?

Egyébként sz@rd le az egészet, erre nem tudok jobbat mondani, ha már nagyon zavar, hogy piszkálnak, akkor vidd el a suliba a kutyád, beszélgess vele mindenki előtt, hogy lássák, neked milyen jó barátod van. =)

[nem trollkodni akartam, csak ha a semmi miatt néznek le téged, akkor ott nem veled van a baj, hanem velük, erre a legjobb mód, hogy magasról teszel rájuk:) ]

2016. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt vigyorogva olvastam...


Ari vagy, jó lenne egy ilyen vagány kishúg.Ha tényleg a húgom lennél rájuk ijesztenék de mivel nem vagy az annyit mondok: Csak így tovább!Ne hagyd hogy mások bántsanak.Azért a helyesírásra figyelj oda.Szerintem várj ballagásig aztán tépd meg a kis ribiket. :D

2016. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ireland00 válasza:
56%
Először is (tudomásom szerint) a lányok nem fociznak, ha mégis tudnak focizni, akkor se állhatnak be. Ne várd, hogy hozzád szóljanak (én pl utáltam az olyanokat, akik hisztiztek a sarokban), inkább te szólj hozzájuk, indíts témát. De ez a baj a mai generációval, bezzeg 6 évvel ezelőtt, amikor 7-es voltam, mindenki imádott mindenkit. Lépj a sarkadra (ne a sarokra :D) és mutasd meg nekik milyen is vagy és, hogy érdemes téged barátnak választani.
2016. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, nagyon jól esett. Közepes tanuló vagyok így átlagba. Nekünk (lányoknak) minden kedden másfél óra tömény foci:D utáljuk de ez van:) tesóm erről semmit sem tud, hogy mivan velem a suliban:D ő már dolgozik, 19 éves lesz február 4-én:) meghát nem is akarom, hogy ő oldja meg helyettem a feladatot:D amúgy tényleg nem tudom, hogy miért piszkálnak, de nem is érdekel, kutyával elvagyok:D és legalább nem ülök benn a szobában egész nap mint egyes osztálytársaim:D köszi a válaszokat:)
2016. jan. 26. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

:)) Ez nagyon édes.

Te is nevesd ki őket vagy szard le :D

Ne foglalkozz velük, ha tényleg nem löksz fel senkit, akkor meg plána nincs mire panaszkdniuk. Ez az egész, hogy " nem mész oda stb" ezeket ők is tudják, hogy mit művelnek, csak valószínűleg ki akarnak csinálni. Vagy ne érdekeljen, nézd hülyének őket, nevesd ki, ha olyan a személyiséged :)

2016. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!